İBRAHİM ŞAHİN THK MÜTEVELLİ HEYETİNDE Mİ?İBRAHİM ŞAHİN THK MÜTEVELLİ HEYETİNDE Mİ?

Tarih: 2013-09-24

TRT Genel Müdürü ve Türk Telekom,  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., Türkiye Golf Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelikleri, Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi İbrahim Şahin’in Türk Hava Kurumu Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi de olduğu anlaşıldı.

Türk Telekom’dan (KAP) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na Türk Telekom Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri hakkında geçtiğimiz hafta açıklama gönderildi. Bizde web sitemizde 23 Eylül 2013 tarihinde TÜRK TELEKOM’DAKİ KAMU TEMSİLCİLERİ!”(okumak için TIKLAYINIZ) başlığı ile düşüncelerimizi sizlerle paylaşmıştık.

Haber ile ilgili çok sayıda mesaj aldık/alıyoruz. Bu mesajların neredeyse tamamına yakını bütün yönleri ile Türk Telekom özelleştirmesini, Türk Telekom’un devrinden sonra görev yapan Yönetim kurulları ve üst yönetimleri, hükümetin izlediği ekonomi politikaları yoğun şekilde eleştirilmektedir. Bazı mesajlarda ise bizlere çeşitli öneri ve hatırlatmada bulunulmaktadır. Bunlardan bir tanesi var ki gerçekten bizlere de çok ilginç geldi. Nasıl mı? Anlatalım.

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in Türk Telekom’da daha önce Denetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, Denetim Komitesi Üyeliği, İcra Komitesi Başkan Vekilliği görevlerinde bulunan, son düzenlemede ise Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., Türkiye Golf Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelikleri, Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği’nin yanı sıra Türk Telekom’da  Denetim Komitesi Üyeliği’ni (KAP) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamadan hep beraber öğrenmiş bulunuyoruz.  Ancak bunca önemli görev arasında İbrahim Şahin’in bir görevi daha olduğunu bir dostumuzdan gelen mesajda yer alan iddia ile öğreniyoruz. Sayın İbrahim Şahin Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nin resmi internet sitesinde “Mütevelli Heyet Üyesi” (okumak için TIKLAYINIZ) olarak yer almakta.

Türk Telekom, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklama gönderirken Sayın Şahin’in ya THK Üniversitesi Mütevelli heyetinde olduğunu bilmiyor, ya da Sayın Şahin Üniversite Mütevelli Heyetinden ayrıldı, üniversitenin haberi yok. Bizlerin aklımıza başka bir şey gelmiyor. Sayın İbrahim Şahin'in TRT Genel Müdürlüğüne yeniden adaylığı sürecinde Türk Telekom, Avea ve iştiraklerindeki yönetim kurulu üyeliklerini gizlediği iddiaları ile Etik Kurula ifade vereceğinin medya da yer alarak gündeme gelmesi üzerine bizde konuyu “ETİK KURUL İBRAHİM ŞAHİN’İ İNCELEYECEK” (okumak için TIKLAYINIZ) başlığı ile sizlerle paylaşmıştık.

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, toplum tarafından bilinen, tanınan bir isim olmakla birlikte dikkat çekici icraatlarda da bulunmakta. Biz de İbrahim Şahin ile ilgili farklı zamanlarda birçok haber yaptık. Bazılarının başlıkları aşağıda yer almakta. Okumak için üzerlerini tıklayınız.

TT FATURALARINI PTT BASACAK

BİNALİ YILDIRIMA SORULAR

BİR DEKAN ATAMASI HABER OLUR MU?

İBRAHİM ŞAHİN'İN MAAŞI?

AMASYALI İBRAHİM PAŞA

ETİK KURUL İBRAHİM ŞAHİN’İ İNCELEYECEK

İBRAHİM ŞAHİN SÜPERMEN Mİ?

TÜRK TELEKOM AMASYA’DA SPONSOR

TÜRK TELEKOM’DAN AÇIKLAMA

İBRAHİM ŞAHİN: EVET KADROLAŞIYORUZ:

 

Bunlar sadece bizim sınırlı imkanlarla tespit edebildiklerimiz.

Acaba göremediklerimiz var mıdır?

Bu Haber 2495 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!