Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOM EMEKLİSİ AİLEYE MÜJDE!TÜRK TELEKOM EMEKLİSİ AİLEYE MÜJDE!

Tarih: 2013-09-26

Türk Telekom’dan emekli karı kocanın 18 yıl önce çalınan otomobil Manisa'da bulundu.

Bursa'da oturan Türk Telekom emeklisi 55 yaşındaki Latife Meriç'in, 18 yıl önce evinin önünden çalınan otomobili Manisa'nın Salihli İlçesi'nde bulundu.

Latife Meriç’in 16 KN 252 plakalı 'Doğan S' marka otomobili 21 Eylül 1995 tarihinde evinin önünde park halindeyken çalındı. Kendisi gibi Türk Telekom’dan emekli eşi 60 yaşındaki Mehmet Yüksel Meriç ile polise giden Latife Meriç şikayetçi oldu. Meriç’in 18 yıl önce çalınan otomobili geçen pazartesi günü Salihli Tuvtürk Araç Muyane İstasyonu’nda ortaya çıktı. Buradaki muyane sırasında görevliler otomobilin şasi ve motor numaralarında eksiklik olduğunu farkedip, rapor tuttu. Durum polise ve aracın sahibi C.B.’ye bildirildi.

Polis, kayıtlarından aracın çalıntı olduğu tespit edildi. C.B.’nin de otomobili bir süre önce başka birinden noter sözleşmesiyle aldığı belirtildi. El konulan otomobil, asıl sahibi olan Latife Meriç’e teslim edildi. Eşi ile birlikte Salihli’ye gelerek otomobilini teslim alan Latife Meriç, şöyle dedi:

"Emekli ikramiyemizle bu otomobili 1994 yılında ikinci el olarak 400 bin liraya almıştık. Aldığımızda bir yıllık otomobildi. Aynı tarihte komşumuzun da otomobili çalınmıştı. O daha sonra Balıkesir ’de bulundu. Uzun yıllar bulunmaması nedeniyle otomobilimizin parçalanıp, satılmış olabileceğini düşünüp, umudumuzu kesmiştik. Polisler, otomobilimizin bulunduğunu haber verince şaşırdık."

Mehmet Yüksel Meriç de otomobilin bulunması nedeniyle yaşadığı buruk mutluluğu dile getirip, emeği geçen polislere ve dikkatleri nedeniyle araç muayene istasyonu görevlilerine teşekkür etti.

Bu Haber 2215 defa okunmuştur.
MUSTAFA AKGÜL´Ü KAYBETTİK
BEKİR ÖZTOPRAK AMELİYAT OLDU
HATİCE G.ŞAHMAN 2018 EDEBİYAT TA
İRFAN ÇAKIR VEFAT ETTİ
RECAİ SAYAR´IN ANNESİ VEFAT ETTİ
İ.HAKKI ALPTÜRK AMELİYAT OLDU
NURETTİN ÖZAYDINLIK VEFAT ETTİ
ÖMER ÜSTÜNER´İN BABASI VEF
ŞEHİDİMİZİ ANIYORUZ
SAFRAN TADINDA BİR ROTA
İSMAİL TOSUN VEFAT ETTİ
YÜCEL ÇALIKLI VEFAT ETTİ
ŞAHİN´LERİN ANNESİ VEFAT E
MEHMET KAYA VEFAT ETTİ
MUSTAFA SOYLAR ANNESİNİ KAYBETTİ
ORHAN GÖKSUDELİK VEFAT ETTİ
BERİL´İ KAYBETTİK
HASAN TAŞAN VEFAT ETTİ
LEYLA DAĞKILIÇ´IN ANNESİ VEFAT E
ÖDÜL TÖRENİMİZ MEDYADA
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!