"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
TT INTERNATİONAL´DA YENİ ATAMALARTT INTERNATİONAL´DA YENİ ATAMALAR

Tarih: 2013-10-10

Türk Telekom International’da iki kritik pozisyona yeni isimler atandı.

Türk Telekom International Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Uğur Mutluhan Oruncak getirilirken, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ise Stuart Evers oldu.

Orta ve Doğu Avrupa’da, Türkiye’de ve Kafkaslar’da 20 ülkeye telekomünikasyon çözümleri sunan Türk Telekom Grup şirketlerinden Türk Telekom International’ın (TTI) Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Uğur Mutluhan Oruncak getirildi.

Türk Telekom’da Kurumsal Pazarlama Direktörü olarak çalışan Uğur Oruncak, kariyerine 1992’de TRT’de başladı. Bir süre TRT’de çalıştıktan sonra mesleki kariyerini yurtdışında sürdürmeye karar veren Oruncak, Amerika’da ve Kanada’da Nortel, Mitel ve Oracle gibi firmalarda çeşiltli görevlerde bulundu. Oruncak ayrıca Kanada’da Business Development Bank’a danışmanlık yaptı. Uğur Mutluhan Oruncak evli ve 3 çocuk babasıdır.

SATIŞTA YENİ DÖNEM

Türk Telekom International’da atamalar Uğur Mutluhan Oruncak ile sınırlı kalmadı. Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Stuart Evers getirildi. Stuart Evers, kariyerine 1996 yılında Eircom’da başladı ve 17 yıl telekomünikasyon sektöründe çeşitli yönetici pozisyonlarında çalıştı. Czech Telecom, Telefonica, Tele Denmark, GTS ve Euroweb gibi birçok telekom firmasında görev aldı. Dublin Institute of Technology (DIT) ve Trinity College mezunu olan Evers, evli ve bir çocuk babasıdır.

Türk Telekom International hakkında:

Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi ile Türkiye, Kafkaslar ve Ortadoğu’nun önde gelen telekomünikasyon işletmecilerinden birisi olan Türk Telekom International, yerleşik operatörlere, alternatif taşıyıcılara, mobil operatörlere, kablolu TV şirketlerine, internet hizmet sağlayıcılara ve kurumsal müşterilere tam kapsamlı internet/veri hizmetleri, altyapı ve toptan ses hizmetleri sunmaktadır. Garantili Hizmet Seviyesi Sözleşmeleri, yerel uzmanları, kendini işine adamış kadrosu, uçtan uca merkezi ağ yönetimi, güvenilir ve itibarlı yaklaşımı ile Türk Telekom International, müşteriye özel, ölçeklendirilebilir ve düşük maliyetli teknik çözümleri ve kendini kanıtlamış yönetim ekibinin yanı sıra tam kapsamlı hizmet yelpazesi ile üstün kalitede telekomünikasyon çözümleri sunmaktadır.

Bu Haber 1406 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
EMO; OGER´İN HİSSE REHİN İŞLEMİ
TELEKOM´DAN FUTBOL FEDERAS
AVEA 90 MİLYON AVRO KREDİ ALDI
TELEKOMDA AKDI FESH|
OGER TELEKOM’UN BORCU T.T.’U ETK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!