Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TT INTERNATİONAL´DA YENİ ATAMALARTT INTERNATİONAL´DA YENİ ATAMALAR

Tarih: 2013-10-10

Türk Telekom International’da iki kritik pozisyona yeni isimler atandı.

Türk Telekom International Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Uğur Mutluhan Oruncak getirilirken, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ise Stuart Evers oldu.

Orta ve Doğu Avrupa’da, Türkiye’de ve Kafkaslar’da 20 ülkeye telekomünikasyon çözümleri sunan Türk Telekom Grup şirketlerinden Türk Telekom International’ın (TTI) Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Uğur Mutluhan Oruncak getirildi.

Türk Telekom’da Kurumsal Pazarlama Direktörü olarak çalışan Uğur Oruncak, kariyerine 1992’de TRT’de başladı. Bir süre TRT’de çalıştıktan sonra mesleki kariyerini yurtdışında sürdürmeye karar veren Oruncak, Amerika’da ve Kanada’da Nortel, Mitel ve Oracle gibi firmalarda çeşiltli görevlerde bulundu. Oruncak ayrıca Kanada’da Business Development Bank’a danışmanlık yaptı. Uğur Mutluhan Oruncak evli ve 3 çocuk babasıdır.

SATIŞTA YENİ DÖNEM

Türk Telekom International’da atamalar Uğur Mutluhan Oruncak ile sınırlı kalmadı. Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Stuart Evers getirildi. Stuart Evers, kariyerine 1996 yılında Eircom’da başladı ve 17 yıl telekomünikasyon sektöründe çeşitli yönetici pozisyonlarında çalıştı. Czech Telecom, Telefonica, Tele Denmark, GTS ve Euroweb gibi birçok telekom firmasında görev aldı. Dublin Institute of Technology (DIT) ve Trinity College mezunu olan Evers, evli ve bir çocuk babasıdır.

Türk Telekom International hakkında:

Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi ile Türkiye, Kafkaslar ve Ortadoğu’nun önde gelen telekomünikasyon işletmecilerinden birisi olan Türk Telekom International, yerleşik operatörlere, alternatif taşıyıcılara, mobil operatörlere, kablolu TV şirketlerine, internet hizmet sağlayıcılara ve kurumsal müşterilere tam kapsamlı internet/veri hizmetleri, altyapı ve toptan ses hizmetleri sunmaktadır. Garantili Hizmet Seviyesi Sözleşmeleri, yerel uzmanları, kendini işine adamış kadrosu, uçtan uca merkezi ağ yönetimi, güvenilir ve itibarlı yaklaşımı ile Türk Telekom International, müşteriye özel, ölçeklendirilebilir ve düşük maliyetli teknik çözümleri ve kendini kanıtlamış yönetim ekibinin yanı sıra tam kapsamlı hizmet yelpazesi ile üstün kalitede telekomünikasyon çözümleri sunmaktadır.

Bu Haber 1526 defa okunmuştur.
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!