TT INTERNATİONAL´DA YENİ ATAMALARTT INTERNATİONAL´DA YENİ ATAMALAR

Tarih: 2013-10-10

Türk Telekom International’da iki kritik pozisyona yeni isimler atandı.

Türk Telekom International Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Uğur Mutluhan Oruncak getirilirken, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ise Stuart Evers oldu.

Orta ve Doğu Avrupa’da, Türkiye’de ve Kafkaslar’da 20 ülkeye telekomünikasyon çözümleri sunan Türk Telekom Grup şirketlerinden Türk Telekom International’ın (TTI) Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Uğur Mutluhan Oruncak getirildi.

Türk Telekom’da Kurumsal Pazarlama Direktörü olarak çalışan Uğur Oruncak, kariyerine 1992’de TRT’de başladı. Bir süre TRT’de çalıştıktan sonra mesleki kariyerini yurtdışında sürdürmeye karar veren Oruncak, Amerika’da ve Kanada’da Nortel, Mitel ve Oracle gibi firmalarda çeşiltli görevlerde bulundu. Oruncak ayrıca Kanada’da Business Development Bank’a danışmanlık yaptı. Uğur Mutluhan Oruncak evli ve 3 çocuk babasıdır.

SATIŞTA YENİ DÖNEM

Türk Telekom International’da atamalar Uğur Mutluhan Oruncak ile sınırlı kalmadı. Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Stuart Evers getirildi. Stuart Evers, kariyerine 1996 yılında Eircom’da başladı ve 17 yıl telekomünikasyon sektöründe çeşitli yönetici pozisyonlarında çalıştı. Czech Telecom, Telefonica, Tele Denmark, GTS ve Euroweb gibi birçok telekom firmasında görev aldı. Dublin Institute of Technology (DIT) ve Trinity College mezunu olan Evers, evli ve bir çocuk babasıdır.

Türk Telekom International hakkında:

Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi ile Türkiye, Kafkaslar ve Ortadoğu’nun önde gelen telekomünikasyon işletmecilerinden birisi olan Türk Telekom International, yerleşik operatörlere, alternatif taşıyıcılara, mobil operatörlere, kablolu TV şirketlerine, internet hizmet sağlayıcılara ve kurumsal müşterilere tam kapsamlı internet/veri hizmetleri, altyapı ve toptan ses hizmetleri sunmaktadır. Garantili Hizmet Seviyesi Sözleşmeleri, yerel uzmanları, kendini işine adamış kadrosu, uçtan uca merkezi ağ yönetimi, güvenilir ve itibarlı yaklaşımı ile Türk Telekom International, müşteriye özel, ölçeklendirilebilir ve düşük maliyetli teknik çözümleri ve kendini kanıtlamış yönetim ekibinin yanı sıra tam kapsamlı hizmet yelpazesi ile üstün kalitede telekomünikasyon çözümleri sunmaktadır.

Bu Haber 1638 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!