"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
PROF.DR. MEVLÜT KARAKAYA ZİYARET ETTİPROF.DR. MEVLÜT KARAKAYA ZİYARET ETTİ

Tarih: 2013-10-10

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Prof.Dr. Mevlüt KARAKAYA derneğimizi ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulumuz yaklaşan yerel seçimler öncesi “Başkent Ankara'yı kim yönetsin?” sorusuna cevap bulmak için Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarını derneğimizde misafir ederek yakından tanımak amacıyla bir araya gelmeyi arzu etti.

İlk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Prof.Dr. Mevlüt KARAKAYA, değerli üyelerimiz ile tanışmak, yerel seçimler öncesi ülke meseleleri ile ilgili düşünce ve değerlendirmelerini paylaşmak üzere 10 Ekim 2013 perşembe günü saat 19:00’da dernek merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyarette MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ömer DEMİREL’de bulundular.

Prof.Dr. Mevlüt KARAKAYA, katılımcılar ile tek tek tanışmalarından sonra, Yönetim Kurulu Başkanımız Zafer TEKBUDAK açış konuşması yaparak misafirlerimize hoş geldiniz dediler. Sayın KARAKAYA, öncelikle kendilerini tanıttılar. Ülkemizin içinde bulunduğu sıcak siyasi gündemi, dış politikada yaşanılan olumsuzluklar, komşu ülkeler ile gerilen ilişkiler ile milletimizin karşı karşıya bulunduğu tehlikelere dikkat çektiler. Ülkemiz ekonomisinde oniki sene boyunca yaşanılan sıkıntıları rakamsal örneklerle izah ettiler. Toplumsal mücadelede sivil toplum kuruluşlarının önemini vurguladıktan sonra çalışma yaşamlarını, hedeflerini, projelerini anlatarak destek istediler.

Toplantıya katılan arkadaşlarımızın görüş, öneri ve tespitlerini dinleyen Sayın KARAKAYA ve Sayın DEMİREL’in sık sık not aldıkları gözlendi. Karşılıklı soru cevaplarla, keyifli, çok sıcak bir ortamda geçen ziyaret tekrar görüşme dileklerinden sonra Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın TEKBUDAK'ın değerli misafirlerimize ve katılımcı sevgili dostlarımıza teşekkürleri ile sona erdi.

Derneğimizi ziyaret etmek isteyen diğer Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının programları netleştiğinde siz dostlarımızla birlikte misafir etme dileği ile …

Bu Haber 1383 defa okunmuştur.
ÖZELLEŞTİRME VE ACI SONUÇ
DR. ÖZDEMİR KONFERANS VERDİ
POSTA MEMURLUĞUNDAN SADRAZAMLIĞA
KONFERANSA DAVET
SİBEL DURAL´A GEÇMİŞ OLSUN
HOŞGELDİN 2017
AÇIK TEŞEKKÜR
YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPT
GENEL KURULDA BAŞKANIMIZIN YAPT
5. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILD
TERÖRE LANET
FAALİYET RAPORUMUZ
BAŞKANIMIZLA YAPILAN RÖPORTAJ
GENEL KURUL İLANI
ATA’MIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSU
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTL
BABALAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN
YÖNETİM KURULUMUZ CHP’Yİ ZİYARET
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!