PROF.DR. MEVLÜT KARAKAYA ZİYARET ETTİPROF.DR. MEVLÜT KARAKAYA ZİYARET ETTİ

Tarih: 2013-10-10

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Prof.Dr. Mevlüt KARAKAYA derneğimizi ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulumuz yaklaşan yerel seçimler öncesi “Başkent Ankara'yı kim yönetsin?” sorusuna cevap bulmak için Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarını derneğimizde misafir ederek yakından tanımak amacıyla bir araya gelmeyi arzu etti.

İlk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Prof.Dr. Mevlüt KARAKAYA, değerli üyelerimiz ile tanışmak, yerel seçimler öncesi ülke meseleleri ile ilgili düşünce ve değerlendirmelerini paylaşmak üzere 10 Ekim 2013 perşembe günü saat 19:00’da dernek merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyarette MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ömer DEMİREL’de bulundular.

Prof.Dr. Mevlüt KARAKAYA, katılımcılar ile tek tek tanışmalarından sonra, Yönetim Kurulu Başkanımız Zafer TEKBUDAK açış konuşması yaparak misafirlerimize hoş geldiniz dediler. Sayın KARAKAYA, öncelikle kendilerini tanıttılar. Ülkemizin içinde bulunduğu sıcak siyasi gündemi, dış politikada yaşanılan olumsuzluklar, komşu ülkeler ile gerilen ilişkiler ile milletimizin karşı karşıya bulunduğu tehlikelere dikkat çektiler. Ülkemiz ekonomisinde oniki sene boyunca yaşanılan sıkıntıları rakamsal örneklerle izah ettiler. Toplumsal mücadelede sivil toplum kuruluşlarının önemini vurguladıktan sonra çalışma yaşamlarını, hedeflerini, projelerini anlatarak destek istediler.

Toplantıya katılan arkadaşlarımızın görüş, öneri ve tespitlerini dinleyen Sayın KARAKAYA ve Sayın DEMİREL’in sık sık not aldıkları gözlendi. Karşılıklı soru cevaplarla, keyifli, çok sıcak bir ortamda geçen ziyaret tekrar görüşme dileklerinden sonra Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın TEKBUDAK'ın değerli misafirlerimize ve katılımcı sevgili dostlarımıza teşekkürleri ile sona erdi.

Derneğimizi ziyaret etmek isteyen diğer Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının programları netleştiğinde siz dostlarımızla birlikte misafir etme dileği ile …

Bu Haber 1638 defa okunmuştur.
BYS´DEN ALACAKLI OLABİLİRSİNİZ
KADIN ve EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ
BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI
2018´İN İLK KİTAP GÜNÜ 6 OCAK´TA
TELGRAFÇI HAMDİ´Yİ ANIYORUZ
MEVLİD KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN
DAVETLİSİNİZ
ESKİ BAKAN´DAN DERNEĞİMİZE
KARA GÜNLER OLMASIN
ÖDÜL TÖRENİNE DAVETLİSİNİZ
MAKALE YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI
KİTAP SÖYLEŞİ ve İMZA GÜNÜ
DÖRDÜNCÜ KİTAP GÜNÜ 14 EKİMDE
OKUYORUZ-OKUTUYORUZ
BİR KİTAP GÜNÜ ETKİNLİĞİ DAHA GE
3. KİTAP GÜNÜNE BEKLİYORUZ
İL TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTER MİSİ
TÜRK TELEKOM VE ÖZELLEŞTİRMESİ
ZORUNLU BİR AÇIKLAMA
BÜYÜK KAMPANYAYA BİR KATKI DA Bİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!