TÜRK TELEKOM´A AÇIK MEKTUPTÜRK TELEKOM´A AÇIK MEKTUP

Tarih: 2013-12-09

Vatandaşlarımızdan değişik operatörler ile ilgili çok yoğun şikâyetler almaktayız. Tamamını sitemizde paylaşmamız mümkün olmamakta. Ancak içlerinde ilginç bulduklarımızı zaman zaman sizlerle paylaşmaktayız. İşte Türk Telekom ile ilgili bir örnek. Yorumsuz sunuyoruz.

 

Basiretsiz Türk Telekom Çağrı Merkezi Müdürlüğüne ve Yöneticilerine

19 Eylül tarihinde vefat eden eşimin ölüm belgesi ile adına satın alınmış olan 0212 201 54 .. ve 212 201 54 .. nolu telefonların iptal işlemi için 2 Kasım 2013 de Sarıyer Telekom a gidip iptal işlemini gerçekleştirdim.

Aylardır 15 TL ödeme yaptığım ve bir makine bile bağlı olmayan bu hatlara 20.12.2013 tarihinde ödenmek üzere 46 TL ve 55,37 TL lik birer fatura geldiğini otomatik ödeme talimatlarımdan gördüm. Şirket sahibiyim ve yaklaşık 20 tane telefon hattım var dolayısıyla bunların faturalarını incelemiyorum ama bu fark neden kaynaklandığını öğrenmek için 444 1 444 aradım keşke aramaz olaydım bu kadar yetkisiz ve basiretsiz arkadaşları bizlerle neden muhatap ediyorsun ey yöneticiler. Bana hat sahibinden başka kimseye bilgi verilmediğini söylediler bende onlara eşimin mezardan çıkıp gelemeyeceğini yoksa benimde onunla konuşmak istediğimi dalga geçercesine söyledim ama onlar halen bu konuda yapacakları bir şey olmadığını söylediler. Vefatından sonra tüm işlemleri gerek bankalar gerek resmi kurumlarda ölüm belgesi ile hallettiğimi istenirse tekrar gönderebileceğimi söyledim, böyle bir uygulamaları olmadığını söyledi kifayetsiz ve yetkisiz ekibiniz ve bana şubeye gitmemi söylediler. Ben zaten şubeye gitmişim ve iptal gerçekleştirmişim çalışan bir insan olarak işim gücümü bırakıp sevgili Türk Telekom'un acizliğini düzeltmek için şubeye mi gideyim? Konuyu çözmesi için ölmüş eşimi mezardan mı kaldırayım? Söyleyin bana. Bir de Telekom’un devi gibi havaya giriyorsunuz boşuna o reklamlara para harcamamanızı tavsiye ederim.

Şimdiki amacım sizden aldığım tüm hatları ve DSL hizmetini iptal ettirmek olacak size bir lira bile vermenin ne kadar yanlış bir karar olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum.

İyi çalışmalar diyemeyeceğim çünkü çalışıp çözüm ürettiğiniz yok.

Süheyla K.

Bu Haber 1776 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!