TBMM’Nİ ZİYARET ETTİKTBMM’Nİ ZİYARET ETTİK

Tarih: 2013-12-26

Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri  ve Denetim Kurulu Başkanımız 26.Aralık.2013 Perşembe günü TBMM’de ziyaretlerde bulundular.

Yönetim Kurulumuz CHP Grup Başkanvekili Engin ALTAY ile MHP Grup Başkanvekili Yusuf HALAÇOĞLU’nu ziyaret ettiler.

Yeni yasama döneminde partilerinin Grup Başkanvekilliğine seçilen Sayın ALTAY ve Sayın HALAÇOĞLU’nu tebrik ziyareti çok sıcak ve neşeli bir ortamda gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Üyelerimizce Sayın Grup Başkanvekillerine görüşmeler esnasında Türk Telekom özelleştirmesi sonucunda yaşanılan olumsuzluklar ile eski ve yeni çalışanların karşılaştıkları sorunlar ve bunların çözüm önerileri hakkında bilgiler aktarıldı. Çok yakın zamanda Sağlık Bakanlığında bulunan az sayıdaki bazı Araştırmacıların menfaatlerine olacak yasal düzenlemeler ile Türk Silahlı Kuvvetlerinden geçmiş yıllarda Yüksek askeri Şura Kararları ile ilişikleri kesilenlerin kayıplarının telafisi için yapılan düzenlemelerin benzerlerinin tüm Araştırmacılar için yapılmasının gerekliliği anlatıldı. Önümüzdeki yasama döneminde iktidar partisinin sorunlarımızın çözümü hususunda yapacakları yasal düzenleme çalışmalarına muhalefet olarak kendilerinden katkı ve destek istendi.

Ziyaretlerimiz son olarak Derneğimizin 2. dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yapmış olan CHP İstanbul Milletvekili Oktay EKŞİ’nin danışmanı Muzaffer ÜNVER beyin daveti üzerine birlikte öğle yemeği yenildi. Yemek sonrası Sayın ÜNVER’e de çalışmalarımız hakkında bilgi verilerek, faaliyetlerimiz ve TBMM üyelerini ziyaretlerimiz esnasında yardımları istendi. 

Bu Haber 2158 defa okunmuştur.
BYS´DEN ALACAKLI OLABİLİRSİNİZ
KADIN ve EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ
BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI
2018´İN İLK KİTAP GÜNÜ 6 OCAK´TA
TELGRAFÇI HAMDİ´Yİ ANIYORUZ
MEVLİD KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN
DAVETLİSİNİZ
ESKİ BAKAN´DAN DERNEĞİMİZE
KARA GÜNLER OLMASIN
ÖDÜL TÖRENİNE DAVETLİSİNİZ
MAKALE YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI
KİTAP SÖYLEŞİ ve İMZA GÜNÜ
DÖRDÜNCÜ KİTAP GÜNÜ 14 EKİMDE
OKUYORUZ-OKUTUYORUZ
BİR KİTAP GÜNÜ ETKİNLİĞİ DAHA GE
3. KİTAP GÜNÜNE BEKLİYORUZ
İL TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTER MİSİ
TÜRK TELEKOM VE ÖZELLEŞTİRMESİ
ZORUNLU BİR AÇIKLAMA
BÜYÜK KAMPANYAYA BİR KATKI DA Bİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!