"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
BYS DELEGE SEÇİMİNDE NE YAPACAĞIZBYS DELEGE SEÇİMİNDE NE YAPACAĞIZ

Tarih: 2014-02-17

Türk Telekom Personeli Biriktirme Yardım Sandığı (BYS)’nın 4. Olağan Genel Kurulu çalışmaları başlamış olup Delege Seçimleri 19 Şubat 2014 tarihinde yapılacaktır.

Türk Telekom yönetiminin özelleştirme sonrasında BYS’yi biz yaptık oldu mantığı ile hepimizi çok üzen yeniden yapılandırması sonucu oluşturulan yönetim kurullarının almış oldukları her türlü olumsuz kararlara rağmen 3000 binin üzerinde eski çalışma arkadaşlarımızın üyelikleri devam etmektedir. Toplam üye sayısına bakıldığında her ne kadar sayımız azalsa da BYS da birikmiş olan fonun yaklaşık % 50 si eski çalışma arkadaşlarımıza aittir. Bu gerçeğe rağmen mevcut Yönetim Kurulu, sandık üyeleri için düzenlediği piyasaya göre biraz daha uygun şartlarda otomobil temin edilmesi kampanyalarında yıllarca üye olarak aidat ödeyen biz eski çalışanları yok saymaktadırlar. Türk Telekom sermayesi ile kurulan alt şirket çalışanı BYS üyelerinin akrabalarına sağlanan hizmetlerin BYS'ye yıllarca katkı sağlayan biz eski çalışanlara çok görülmesi asla kabul edilemez.

Türk Telekom’dan ayrılan eski çalışma arkadaşlarımızı temsilen mevcut Yönetim Kurulunda temsilcilerimizin olması mevcut yönetimin bizlere karşı ilgisiz, duyarsız bakış açısının değiştirilmesi için her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır.

Yukarıda izah edilmeye çalışılan nedenler gereğince Derneğimize üye olan yada olmayan eski çalışma arkadaşlarımızın tamamının Ankara da bulunanlar Türk Telekom Genel Müdürlüğünde, diğer illerde bulunanların ise http://www.turktelekombys.com.tr/secim.aspx linki tıklayarak öncelikle oy kullanacakları yerleri öğrenerek 19 Şubat 2014 Çarşamba günü fire vermeden oylarını kullanmaları çok büyük önem taşımaktadır.

Gerek Türk Telekomdan ayrılan, gerekse Türk Telekomda çalışan arkadaşlarımızın seçim tarihi olan 19 Şubat 2014 gününü oy kullanması gereken tüm dostlarına bildirmelerinin yanı sıra halen Türk Telekom da çalışan dostlarından da Ankara ve İstanbul'da aşağıda isimleri yazılı aday arkadaşlarımıza, diğer illerde de Türk Telekomdan ayrılan aday arkadaşlara destek istemelerini talep ediyoruz..

"Türk Telekomda çalışan üyeler neden ayrılanlara oy versinler?" gibi bir soru akla gelebilir. Türk Telekom çalışanı delegelerin Yönetimden gelen baskılara dayanmaları çok zordur. Türk Telekom Yönetiminin baskılarına dayanacak, üyelerinin çıkarına göre hareket edecek bir BYS yönetimini, ancak baskılara direnebilecek delegeler oluşturabilir.

O nedenle, ister Türk Telekomda çalışıyor olsun, isterse Türk Telekom'dan ayrılmış olsun, her Telekomcuyu,  Türk Telekomdan ayrılmış delege adaylarına destek olmaya davet ediyoruz.. 

 

ANKARA DELEGE ADAYI ARKADAŞLARIMIZ

Mahmut ESEN

Önder Kürşad SOYSAL

Sadettin Selçuk KIVRAK

 

İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYI ARKADAŞLARIMIZ

Mücahit CAN

Yücel ÇETİNER

Feyzullah CEYLAN

Özkan ELMAS

Mutlu ZENCİR

Kenan KAYIŞ

Sezai ÇALIŞKAN

Bu Haber 3646 defa okunmuştur.
BOR REZERVLERİDE Mİ ÖZELLEŞTİRİL
ÖMER HALİSDEMİR ANISINA ÖZEL PUL
ÖZELLEŞTİRME HAKKINDA BİR TWEET
İNTERNETTE KAR ÇOK YATIRIM YOK
DÜNYANIN EN SAYGIN 100 ŞİRKETİ
BİLİŞİM VE RESİM
PTT VE TELEKOM ORTAK ŞİRKET Mİ K
DESTANIN ADI ÇANAKKALE
16 MART ve MANASTIRLI HAMDİ
ŞİŞLİ PTT ŞUBESİNDE SOYGUN
DOĞU ANADOLU 1. BİLİŞİM BULUŞMAS
BUGÜN SAAT 16´DA KIZILAYDA BULUŞ
TELEFON DİNLENMESİ NASIL ANLAŞIL
CIA BİZİ DİNLİYOR
BTK´DA BY-LOCK OPERASYONU
PTT´NİN KURUMSAL İLETİŞİM GÜCÜ
KADINLARIMIZ
KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASINA DAVET
GSM FİRMALARI VE MÜŞTERİ BİLGİLE
ŞEHİRLER AKILLANIYOR, HAYAT DİJİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!