DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
BYS DELEGE SEÇİMİNDE NE YAPACAĞIZBYS DELEGE SEÇİMİNDE NE YAPACAĞIZ

Tarih: 2014-02-17

Türk Telekom Personeli Biriktirme Yardım Sandığı (BYS)’nın 4. Olağan Genel Kurulu çalışmaları başlamış olup Delege Seçimleri 19 Şubat 2014 tarihinde yapılacaktır.

Türk Telekom yönetiminin özelleştirme sonrasında BYS’yi biz yaptık oldu mantığı ile hepimizi çok üzen yeniden yapılandırması sonucu oluşturulan yönetim kurullarının almış oldukları her türlü olumsuz kararlara rağmen 3000 binin üzerinde eski çalışma arkadaşlarımızın üyelikleri devam etmektedir. Toplam üye sayısına bakıldığında her ne kadar sayımız azalsa da BYS da birikmiş olan fonun yaklaşık % 50 si eski çalışma arkadaşlarımıza aittir. Bu gerçeğe rağmen mevcut Yönetim Kurulu, sandık üyeleri için düzenlediği piyasaya göre biraz daha uygun şartlarda otomobil temin edilmesi kampanyalarında yıllarca üye olarak aidat ödeyen biz eski çalışanları yok saymaktadırlar. Türk Telekom sermayesi ile kurulan alt şirket çalışanı BYS üyelerinin akrabalarına sağlanan hizmetlerin BYS'ye yıllarca katkı sağlayan biz eski çalışanlara çok görülmesi asla kabul edilemez.

Türk Telekom’dan ayrılan eski çalışma arkadaşlarımızı temsilen mevcut Yönetim Kurulunda temsilcilerimizin olması mevcut yönetimin bizlere karşı ilgisiz, duyarsız bakış açısının değiştirilmesi için her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır.

Yukarıda izah edilmeye çalışılan nedenler gereğince Derneğimize üye olan yada olmayan eski çalışma arkadaşlarımızın tamamının Ankara da bulunanlar Türk Telekom Genel Müdürlüğünde, diğer illerde bulunanların ise http://www.turktelekombys.com.tr/secim.aspx linki tıklayarak öncelikle oy kullanacakları yerleri öğrenerek 19 Şubat 2014 Çarşamba günü fire vermeden oylarını kullanmaları çok büyük önem taşımaktadır.

Gerek Türk Telekomdan ayrılan, gerekse Türk Telekomda çalışan arkadaşlarımızın seçim tarihi olan 19 Şubat 2014 gününü oy kullanması gereken tüm dostlarına bildirmelerinin yanı sıra halen Türk Telekom da çalışan dostlarından da Ankara ve İstanbul'da aşağıda isimleri yazılı aday arkadaşlarımıza, diğer illerde de Türk Telekomdan ayrılan aday arkadaşlara destek istemelerini talep ediyoruz..

"Türk Telekomda çalışan üyeler neden ayrılanlara oy versinler?" gibi bir soru akla gelebilir. Türk Telekom çalışanı delegelerin Yönetimden gelen baskılara dayanmaları çok zordur. Türk Telekom Yönetiminin baskılarına dayanacak, üyelerinin çıkarına göre hareket edecek bir BYS yönetimini, ancak baskılara direnebilecek delegeler oluşturabilir.

O nedenle, ister Türk Telekomda çalışıyor olsun, isterse Türk Telekom'dan ayrılmış olsun, her Telekomcuyu,  Türk Telekomdan ayrılmış delege adaylarına destek olmaya davet ediyoruz.. 

 

ANKARA DELEGE ADAYI ARKADAŞLARIMIZ

Mahmut ESEN

Önder Kürşad SOYSAL

Sadettin Selçuk KIVRAK

 

İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYI ARKADAŞLARIMIZ

Mücahit CAN

Yücel ÇETİNER

Feyzullah CEYLAN

Özkan ELMAS

Mutlu ZENCİR

Kenan KAYIŞ

Sezai ÇALIŞKAN

Bu Haber 3839 defa okunmuştur.
ÇEKMEYEN TELEFONLAR VE DERTLİ V
TEKNOLOJİNİN KADIN LİDERLERİ
TEKNOLOJİYE KARŞI NOSTALJİ; TEBR
APPLE SÜRÜCÜSÜZ OTOMOBİLE YOĞUNL
PTT´DEN ATILIM HAMLELERİ
PTT´DEN SoSYAL BİR HAMLE
ŞİİR TADINDA ESKİ DATÇA
1 MİLYON TL DOLANDIRAN PTT MEMUR
PTT FUTBOL FEDERASYONUNUN SPONSO
BİLGİ, ALGI, MEDYA, HUKUK
PTT´DEN UYARI GELDİ...SAKIN!
BÜYÜK İHALE AVEA VE VODAFONE&acu
BTK TUZAK SİTELERİ KAPATTI
ESKİ BİR PAZARLAMA MÜDÜRÜNDEN TA
ZEYNEL KONUK VEFAT ETTİ
1987´DEN BİR NOSTALJİ
TELEKOMCULAR DERNEĞİ BİR İLKE İM
TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE 56 ADAY
BTK; E-DEVLETE BAKIN
CUMHURBAŞKANI UYARDI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!