Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
BYS DELEGE SEÇİMİNDE NE YAPACAĞIZBYS DELEGE SEÇİMİNDE NE YAPACAĞIZ

Tarih: 2014-02-17

Türk Telekom Personeli Biriktirme Yardım Sandığı (BYS)’nın 4. Olağan Genel Kurulu çalışmaları başlamış olup Delege Seçimleri 19 Şubat 2014 tarihinde yapılacaktır.

Türk Telekom yönetiminin özelleştirme sonrasında BYS’yi biz yaptık oldu mantığı ile hepimizi çok üzen yeniden yapılandırması sonucu oluşturulan yönetim kurullarının almış oldukları her türlü olumsuz kararlara rağmen 3000 binin üzerinde eski çalışma arkadaşlarımızın üyelikleri devam etmektedir. Toplam üye sayısına bakıldığında her ne kadar sayımız azalsa da BYS da birikmiş olan fonun yaklaşık % 50 si eski çalışma arkadaşlarımıza aittir. Bu gerçeğe rağmen mevcut Yönetim Kurulu, sandık üyeleri için düzenlediği piyasaya göre biraz daha uygun şartlarda otomobil temin edilmesi kampanyalarında yıllarca üye olarak aidat ödeyen biz eski çalışanları yok saymaktadırlar. Türk Telekom sermayesi ile kurulan alt şirket çalışanı BYS üyelerinin akrabalarına sağlanan hizmetlerin BYS'ye yıllarca katkı sağlayan biz eski çalışanlara çok görülmesi asla kabul edilemez.

Türk Telekom’dan ayrılan eski çalışma arkadaşlarımızı temsilen mevcut Yönetim Kurulunda temsilcilerimizin olması mevcut yönetimin bizlere karşı ilgisiz, duyarsız bakış açısının değiştirilmesi için her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır.

Yukarıda izah edilmeye çalışılan nedenler gereğince Derneğimize üye olan yada olmayan eski çalışma arkadaşlarımızın tamamının Ankara da bulunanlar Türk Telekom Genel Müdürlüğünde, diğer illerde bulunanların ise http://www.turktelekombys.com.tr/secim.aspx linki tıklayarak öncelikle oy kullanacakları yerleri öğrenerek 19 Şubat 2014 Çarşamba günü fire vermeden oylarını kullanmaları çok büyük önem taşımaktadır.

Gerek Türk Telekomdan ayrılan, gerekse Türk Telekomda çalışan arkadaşlarımızın seçim tarihi olan 19 Şubat 2014 gününü oy kullanması gereken tüm dostlarına bildirmelerinin yanı sıra halen Türk Telekom da çalışan dostlarından da Ankara ve İstanbul'da aşağıda isimleri yazılı aday arkadaşlarımıza, diğer illerde de Türk Telekomdan ayrılan aday arkadaşlara destek istemelerini talep ediyoruz..

"Türk Telekomda çalışan üyeler neden ayrılanlara oy versinler?" gibi bir soru akla gelebilir. Türk Telekom çalışanı delegelerin Yönetimden gelen baskılara dayanmaları çok zordur. Türk Telekom Yönetiminin baskılarına dayanacak, üyelerinin çıkarına göre hareket edecek bir BYS yönetimini, ancak baskılara direnebilecek delegeler oluşturabilir.

O nedenle, ister Türk Telekomda çalışıyor olsun, isterse Türk Telekom'dan ayrılmış olsun, her Telekomcuyu,  Türk Telekomdan ayrılmış delege adaylarına destek olmaya davet ediyoruz.. 

 

ANKARA DELEGE ADAYI ARKADAŞLARIMIZ

Mahmut ESEN

Önder Kürşad SOYSAL

Sadettin Selçuk KIVRAK

 

İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYI ARKADAŞLARIMIZ

Mücahit CAN

Yücel ÇETİNER

Feyzullah CEYLAN

Özkan ELMAS

Mutlu ZENCİR

Kenan KAYIŞ

Sezai ÇALIŞKAN

Bu Haber 3972 defa okunmuştur.
TURKCELL´İN FİNANS ŞİRKETİNE BDD
HUAWEİ AEO SERTİFİKASI ALAN İLK
CERABLUS´A PTT ŞUBESİ AÇIL
PTT GENEL MÜDÜRÜNÜN 60 DANIŞMANI
CEP ŞİRKETLERİNİN BORÇLARI SİLİN
DÜNYANIN EN İYİ PULU: KARS KALES
E.GÜMÜŞ YAZDI; İZNİK´TE GÜN BATI
20 BİN KİŞİYE İŞ: MİLLİ HACKER
CENGİZ YERLİKAYALAR´IN ANNESİ VE
TÜRK MÜHENDİSLERİ ATM YAPTI
HABERLEŞME İLE İLGİLİ KANUNLAR D
PTT´NİN SÖZLÜ SINAVINA DANIŞTAY
PTT´DEN İSTİHDAMA İLİŞKİN AÇIKL
BİRLEŞMİŞ MİLLETLERDEN TURKCELL&
EMEKLİLERE KÖTÜ HABER
MOBİL KULLANIMINDA AVRUPA BİRİNC
ANNELER BABALAR DİKKAT!
4,5 G KULLANIMI YÜKSELİŞTE
PTT´DEN TARİHİ MASA AÇIKLAMASI
VODAFONE VAKFI DÜŞ ORTAKLARI ARI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!