DİŞ TEDAVİ YARDIMLARINDA TEDAVİ PLANLAMASIDİŞ TEDAVİ YARDIMLARINDA TEDAVİ PLANLAMASI

Tarih: 2014-03-20

Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’nın “Diş Tedavi Yardımlarında Tedavi Planlaması dönemi başlıyor” başlıklı duyurusunu paylaşıyoruz.

 

Değerli Üyelerimiz,

Diş Tedavi Yardımlarında Tedavi Planlaması dönemi başlıyor.

31 Mart 2014 tarihinden itibaren Ankara ilinde yaptırılacak olan ağız ve diş sağlığı tedavilerinde Vakıf yardımlarından yararlanmak için tedaviye başlamadan önce Türk Telekom Ankara Sağlık Polikliniğinde görev yapan Diş Hekimlerince tedavi planlaması (oral diagnoz) yapılacaktır.  Bu uygulama Ankara’da tedavi olacak tüm üyelerimiz ve aile bireylerini (Türk Telekom,  Asisstt, İnnova, Sebit, Argela gibi iştirak firmaları ile kamu kurumlarında çalışan nakil personel)  kapsayacaktır.

Buna göre; gerek anlaşmalı kurumlarda provizyon alınmak suretiyle gerçekleştirilecek ağız diş sağlığı tedavi hizmetlerine gerekse anlaşmasız kurumlardan alınacak Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerine istinaden Vakfımızdan yardım alınabilmesi için asıl üye veya aile bireyi ayrımı olmadan tüm üyelerimizin tedaviye başlamadan önce Türk Telekom A.Ş. diş hekimlerine müracaat ederek muayene olmaları ve muayene sonucuna göre düzenlenen tedavi planlamasını yaptırmaları gerekmektedir.

Türk Telekom A.Ş. diş hekimlerince yapılacak olan tedavi planları, Vakıf yardımlarının ödenmesinde belirleyici mahiyette olacaktır. Üyelerimiz alacakları tedavi hizmetlerine tamamen kendi inisiyatifleriyle karar vererek tedavi planlamasında yer alan hizmetlerin tamamını ve ya bir kısmını yaptırabilmekle birlikte tedavi planlamasında yer almayan bir hizmeti de yine kendi istekleri ile alabileceklerdir. Ancak Vakıf yardımları, tedavi planlamasında belirtilen hizmetler için gerçekleştirilecektir. Tedavi planlamasında yer almayan bir hizmet için Vakıf tarafından tedavi yardımı yapılamayacaktır.

Uygulama 31 Mart 2014 tarihinde başlayacak olup, bu tarihten sonra tedavi planlaması bulunmayan yardım talepleri hiçbir suretle değerlendirilmeyecektir. Bu tarihten önce anlaşmalı kurumlarda provizyonu (ön onayı) alınmış ağız diş sağlığı tedavileri için ve anlaşmamız bulunmayan diş hekimlerinizde başlayan tedavi hizmetlerinize ait faturanın en geç 14 Nisan 2014 tarihi itibariyle düzenlenmesi halinde, bu tedavilere ilişkin yardımlar devam edecektir. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için devam etmekte olan tedavilerinize ilişkin hizmet aldığınız kurum ile görüşmenizde büyük fayda olacaktır.

Öncelikle Ankara ilinde yürürlüğe alınacak olan tedavi planlaması, Türk Telekom A.Ş.’nin hizmet altyapısının müsaitliğini bildirdiği diğer illerde de uygulanmaya alınacaktır. Ankara ilinde hizmet alacak üyelerimiz tedavi planlaması yaptırmak için (312) 555 20 83 ve 0 (312) 555 20 91 numaralı telefonlardan hafta içi 08:00 ile 18:00 saatleri arasında randevu alarak ileriye dönük olarak istedikleri gün ve saatleri ayarlayabilecekleri gibi hafta içi mesai saatlerinde Türk Telekom Genel Müdürlük Kampüsü Sosyal Tesis Binası Poliklinik Katı Muayene Bankosu Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler/ANKARA adresine şahsen başvurarak da hizmet alabileceklerdir.

Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

İLETİŞİM  :

yardimlar@turktelekomvakfi.org.tr

Çağrı merkezi numarası : 0212 3060006

 

ANKARA POLİKLİNİK ADRESİ:

Türk Telekom Genel Müdürlük Kampüsü

Sosyal Tesis Binası

Poliklinik Katı Muayene Bankosu

Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler/ANKARA

RANDEVU NUMARALARI :

 Hafta içi saat 8:00- 18:00 arası

(312) 555 20 83

(312) 555 20 91

Bu Haber 3480 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!