DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
İFTAR PROGRAMIMIZ YENİDEN DÜZENLENDİİFTAR PROGRAMIMIZ YENİDEN DÜZENLENDİ

Tarih: 2014-07-17

Çok değerli üyelerimiz,

Dün derneğimiz web sitesinden “23 Temmuz Çarşamba günü, DSİ 5. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Eskişehir yolu 8. Km. ODTÜ karşısı - ANKARA adresinde bulunan DSİ tesislerinde derneğimizce İFTAR YEMEĞİ düzenlenmiştir” açıklaması yaptık. Bugün de üyelerimize cep telefonlarına mesaj göndererek davetimizi hatırlattık. Çünkü adı geçen kurumun yetkilileri ile yüz yüze görüşerek, karşılıklı mutabakat ile bu organizasyon düzenlenmiş ve sizlere duyurulmuştu.

Ancak DSİ 5. Bölge Misafirhanesi yetkilileri bugün öğle saatlerinde Yönetim Kurulumuzdan konuyu takip eden bir arkadaşımızı arayarak “Sayın Müsteşarlarının daha önce bizlere söz verilen günde misafirlerine iftar davetinde bulunmaya karar verdiğini, bizim davetli sayımızı yarıya indirmemizi yada rezervasyonumuzu iptal etmemiz gerektiğini“ bildirdiler. Yönetim Kurulumuz bu çirkin davranış karşısında muhataplarına hak ettikleri protestoyu göstererek rezervasyonu iptal etmek durumunda kalmıştır.

Buradan bir kez daha DSİ 5. Bölge Müdürlüğü yetkililerini kınıyor, yaşattıkları tüm olumsuzluklar nedeni ile kendilerini şiddetle protesto ediyoruz. İsteğimiz dışında gerçekleşen bu üzüntü verici durum için tüm dostlarımızdan özür dileriz.

Sevgili Dostlarımız,

İftar Yemeği programımızı, 23 Temmuz Çarşamba günü Polis Akademisi Girişi Necatibey Caddesi No:108 Anıttepe - ANKARA adresinde bulunan ANITBAHÇE Cafe Restaurant da yapmaya karar vermiş bulunuyoruz.

Tüm dostlarımız davetlidir. Dileğimiz bu yemekte bir arada olmaktır.

İftar yemeğine katılmak isteyen “ÜYELERİMİZ”in rezervasyon yaptırmak için derneğimizin                              0312-2326666 no.lu telefonuna ya da telekomculardernegi@gmail.com adresine mail ile bildirmeleri halinde sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Saygılarımızla...

TELEKOMCULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

 

Bu Haber 1453 defa okunmuştur.
YARIŞMAYA DAVET
KUTLU OLSUN
ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI
KİTAP SÖYLEŞİ GÜNLERİ
KONFERANSA DAVET
ÖZELLEŞTİRME VE ACI SONUÇ
DR. ÖZDEMİR KONFERANS VERDİ
POSTA MEMURLUĞUNDAN SADRAZAMLIĞA
KONFERANSA DAVET
SİBEL DURAL´A GEÇMİŞ OLSUN
HOŞGELDİN 2017
AÇIK TEŞEKKÜR
YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPT
GENEL KURULDA BAŞKANIMIZIN YAPT
5. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILD
TERÖRE LANET
FAALİYET RAPORUMUZ
BAŞKANIMIZLA YAPILAN RÖPORTAJ
GENEL KURUL İLANI
ATA’MIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!