İFTAR PROGRAMIMIZ YENİDEN DÜZENLENDİİFTAR PROGRAMIMIZ YENİDEN DÜZENLENDİ

Tarih: 2014-07-17

Çok değerli üyelerimiz,

Dün derneğimiz web sitesinden “23 Temmuz Çarşamba günü, DSİ 5. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Eskişehir yolu 8. Km. ODTÜ karşısı - ANKARA adresinde bulunan DSİ tesislerinde derneğimizce İFTAR YEMEĞİ düzenlenmiştir” açıklaması yaptık. Bugün de üyelerimize cep telefonlarına mesaj göndererek davetimizi hatırlattık. Çünkü adı geçen kurumun yetkilileri ile yüz yüze görüşerek, karşılıklı mutabakat ile bu organizasyon düzenlenmiş ve sizlere duyurulmuştu.

Ancak DSİ 5. Bölge Misafirhanesi yetkilileri bugün öğle saatlerinde Yönetim Kurulumuzdan konuyu takip eden bir arkadaşımızı arayarak “Sayın Müsteşarlarının daha önce bizlere söz verilen günde misafirlerine iftar davetinde bulunmaya karar verdiğini, bizim davetli sayımızı yarıya indirmemizi yada rezervasyonumuzu iptal etmemiz gerektiğini“ bildirdiler. Yönetim Kurulumuz bu çirkin davranış karşısında muhataplarına hak ettikleri protestoyu göstererek rezervasyonu iptal etmek durumunda kalmıştır.

Buradan bir kez daha DSİ 5. Bölge Müdürlüğü yetkililerini kınıyor, yaşattıkları tüm olumsuzluklar nedeni ile kendilerini şiddetle protesto ediyoruz. İsteğimiz dışında gerçekleşen bu üzüntü verici durum için tüm dostlarımızdan özür dileriz.

Sevgili Dostlarımız,

İftar Yemeği programımızı, 23 Temmuz Çarşamba günü Polis Akademisi Girişi Necatibey Caddesi No:108 Anıttepe - ANKARA adresinde bulunan ANITBAHÇE Cafe Restaurant da yapmaya karar vermiş bulunuyoruz.

Tüm dostlarımız davetlidir. Dileğimiz bu yemekte bir arada olmaktır.

İftar yemeğine katılmak isteyen “ÜYELERİMİZ”in rezervasyon yaptırmak için derneğimizin                              0312-2326666 no.lu telefonuna ya da telekomculardernegi@gmail.com adresine mail ile bildirmeleri halinde sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Saygılarımızla...

TELEKOMCULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

 

Bu Haber 1657 defa okunmuştur.
BYS´DEN ALACAKLI OLABİLİRSİNİZ
KADIN ve EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ
BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI
2018´İN İLK KİTAP GÜNÜ 6 OCAK´TA
TELGRAFÇI HAMDİ´Yİ ANIYORUZ
MEVLİD KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN
DAVETLİSİNİZ
ESKİ BAKAN´DAN DERNEĞİMİZE
KARA GÜNLER OLMASIN
ÖDÜL TÖRENİNE DAVETLİSİNİZ
MAKALE YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI
KİTAP SÖYLEŞİ ve İMZA GÜNÜ
DÖRDÜNCÜ KİTAP GÜNÜ 14 EKİMDE
OKUYORUZ-OKUTUYORUZ
BİR KİTAP GÜNÜ ETKİNLİĞİ DAHA GE
3. KİTAP GÜNÜNE BEKLİYORUZ
İL TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTER MİSİ
TÜRK TELEKOM VE ÖZELLEŞTİRMESİ
ZORUNLU BİR AÇIKLAMA
BÜYÜK KAMPANYAYA BİR KATKI DA Bİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!