AVEA VE ASSİSTT DE ATAMAAVEA VE ASSİSTT DE ATAMA

Tarih: 2014-08-13

AVEA'DA ATAMA

Avea çatısı altında farklı pozisyonlarda görev yapan Nazım Efe, Avea Teknoloji Operasyon Grup Direktörlüğüne atandı.

Avea açıklamasına göre, Avea'nın yeni Teknoloji Operasyon Grup Direktörü Nazım Efe oldu.

Meslek hayatına 1998 yılında Etibank'ta sistem programcısı olarak başlayan Efe, 2001 yılında telekomünikasyon sektörüne geçiş yaparak Aria-Aycell birleşmesinde teknoloji tarafında önemli roller üstlendi.

Avea'da IT Governance ekibinde Program Yöneticisi olarak önemli altyapı transformasyon projelerinde çalıştıktan sonra, 2011 yılında Faturalama Ücretlendirme ve İş Zekası Çözümleri Direktörlüğü yapan Efe, yeni görevine atanmadan önce IT Geliştirme Direktörü olarak çalışıyordu.

 

ASSİSTT İNSAN KAYNAKLARI SARAÇLAR’A EMANET

Assistt İnsan Kaynakları Saraçlara Emanet Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTTİnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığına Banu Saraçlar getirildi. Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTTİnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığına Banu Saraçlar getirildi.

Türkiye genelinde 16 ilde 18 çağrı merkezine sahip contactcentcr şirketi AssisTT, yönetim kadrosuna yeni isimler katıyor. Son olarak İnnova İnsan Kaynakları Direktörü Banu Saraçlar, AssisTT İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

AssisTT için İnsan Kaynaklan'nın hayati öneme sahip olduğunu belirten Saraçlar; "AssisTT  gibi istihdam yaratan bir şirkette görev almak oldukça heyecan verici. Şirketimizin lObin kişilik genç çalışan profili insan kaynaklan alanında pek çok fırsatı önümüze seriyor.

Bu kadroyla başarılı çalışmalara imza atacağımıza eminim" şeklinde konuştu. 12 Ekim 1971, İstanbul doğumlu olan Banu Saraçlar, 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisans eğitiminin ardından 1996 yılında Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

1996 yılında Eczacıbaşı Menkul Değerler de İnsan Kaynakları alanındaki kariyerine başlayan Saraçlar, 1998-2004 yılları arasında Advantage-Benkar'da ve ardından Altınyıldız da İnsan Kaynaklan Yöneticiliği sorumlulukları aldı. Saraçlar 2004 yılında Turkcell Group’a katıldı, 2011 yılına kadar Turkcell ve Grup Şirketlerinde çeşitli alanlarda İnsan Kaynakları Yöneticiliği yaptı.

Banu Saraçlar 2011 yılından beri İNNOVA Bilişim Çözümleri A.Ş de İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapıyordu.

AssisTT Hakkında AssisTT, Kasım 2007'de yüzde 100 Türk Telekom iştiraki olarak kuruldu. Geleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçen AssisTT, satış pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing gibi birçok alanda müşterilerine çözüm sunan bir contactcenter şirketidir.

Türkiye genelinde 16 il ve 18 ayrı lokasyonda yaklaşık 10 bin çalışanıyla hizmet veren AssisTT, bir müşteri irtibat noktasıdır. Türk Telekom grubuna ek olarak birçok kamu kurumu ve özel şirketlere stratejik yol arkadaşı olarak hizmet vermektedir.

Türkiye'nin en büyük ikinci çağrı merkezi AssisTT, kısa zamanda alanında standartları belirleyen şirket olmayı hedeflemektedir.

Bu Haber 2260 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!