Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOM’DA EN BAŞARILI İL NEVŞEHİRTÜRK TELEKOM’DA EN BAŞARILI İL NEVŞEHİR

Tarih: 2014-08-23

Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanlığı’nın Türkiye çapındaki il müdürlükleri arasında 2014 yılı için oluşturulan yeni hedefler çerçevesinde düzenlediği, yüksek müşteri memnuniyeti, verimlilik ve gelir hedefli performans yarışmasında Nisan 2014 birincilik ödülü Türk Telekom Nevşehir İl Müdürlüğü’nün oldu.

Türk Telekom Saha Yönetim Başkanlığı’nın şirket içi gelişim odaklı projesi kapsamında Türkiye çapında sürdürdüğü ‘Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışıyor’ etkinliğinde; Nevşehir İl Müdürlüğü, Nisan 2014’ün birincisi oldu. Türk Telekom Nevşehir İl Müdürü Yavuz Yapar, ödülünü Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanı Tevfik Fikret Karaman’ın elinden alırken ödül törenine Bölge Yönetişim Direktörü Ercan Ağır, Anadolu Merkez 2 Bölge Müdürü Muhammet Katmer, Saha Performans Yönetimi Müdürü Mustafa Gümüş ve Anadolu Merkez 2 üst düzey yöneticileri katıldı.

Tevfik Fikret Karaman, Nevşehir İl Müdürlüğü’nü tebrik ettiği konuşmasında şunları söyledi: "Yurdun her noktasında en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetimizi artırmak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanlığı olarak bu yarışmayı, il müdürlüklerimizin performans odaklı çalışmalarının daha da iyileştirilmesi ve gelişmesi gereken yönlerin takibi ile başarının kalıcı hale getirilmesi hedefiyle sürdürüyoruz. İller yarışıyor programının başladığı Mayıs 2013’ten itibaren Türkiye genelinin puanında yaklaşık %10’luk artış gerçekleşmiştir. Hedeflerin aylık olarak değerlendirildiği, tüm illerimiz için gelişmesi gereken alanların tespit edildiği, şeffaf hesaplama ve puanlama yöntemi ile tüm illerin katılımını sağlayan yarışmacı ve motivasyon arttırıcı bir program olarak devam etmektedir. Nevşehir ilinin önceki sıralamalarına baktığımızda 1. olma yolunda özveri ile çalıştığını görüyoruz. Nevşehir İl Müdürü Yavuz Yapar’ı, Anadolu Merkez 2 Bölge Müdürü Muhammet Katmer’i ve Nevşehir İl Müdürlüğü çalışanlarını bu başarılarından ötürü tebrik ediyorum.”

Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren Türk Telekom İl Müdürlükleri, Mayıs 2013’te başlayan yarışma kapsamında en yüksek müşteri memnuniyetini yakalamak, arıza ve şikâyet oranlarını en düşük seviyeye çekmek ve belirlenen şirket hedeflerine ulaşmak için yarışıyor.

Bu Haber 2758 defa okunmuştur.
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!