TÜRK TELEKOM’DA EN BAŞARILI İL NEVŞEHİRTÜRK TELEKOM’DA EN BAŞARILI İL NEVŞEHİR

Tarih: 2014-08-23

Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanlığı’nın Türkiye çapındaki il müdürlükleri arasında 2014 yılı için oluşturulan yeni hedefler çerçevesinde düzenlediği, yüksek müşteri memnuniyeti, verimlilik ve gelir hedefli performans yarışmasında Nisan 2014 birincilik ödülü Türk Telekom Nevşehir İl Müdürlüğü’nün oldu.

Türk Telekom Saha Yönetim Başkanlığı’nın şirket içi gelişim odaklı projesi kapsamında Türkiye çapında sürdürdüğü ‘Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışıyor’ etkinliğinde; Nevşehir İl Müdürlüğü, Nisan 2014’ün birincisi oldu. Türk Telekom Nevşehir İl Müdürü Yavuz Yapar, ödülünü Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanı Tevfik Fikret Karaman’ın elinden alırken ödül törenine Bölge Yönetişim Direktörü Ercan Ağır, Anadolu Merkez 2 Bölge Müdürü Muhammet Katmer, Saha Performans Yönetimi Müdürü Mustafa Gümüş ve Anadolu Merkez 2 üst düzey yöneticileri katıldı.

Tevfik Fikret Karaman, Nevşehir İl Müdürlüğü’nü tebrik ettiği konuşmasında şunları söyledi: "Yurdun her noktasında en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetimizi artırmak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanlığı olarak bu yarışmayı, il müdürlüklerimizin performans odaklı çalışmalarının daha da iyileştirilmesi ve gelişmesi gereken yönlerin takibi ile başarının kalıcı hale getirilmesi hedefiyle sürdürüyoruz. İller yarışıyor programının başladığı Mayıs 2013’ten itibaren Türkiye genelinin puanında yaklaşık %10’luk artış gerçekleşmiştir. Hedeflerin aylık olarak değerlendirildiği, tüm illerimiz için gelişmesi gereken alanların tespit edildiği, şeffaf hesaplama ve puanlama yöntemi ile tüm illerin katılımını sağlayan yarışmacı ve motivasyon arttırıcı bir program olarak devam etmektedir. Nevşehir ilinin önceki sıralamalarına baktığımızda 1. olma yolunda özveri ile çalıştığını görüyoruz. Nevşehir İl Müdürü Yavuz Yapar’ı, Anadolu Merkez 2 Bölge Müdürü Muhammet Katmer’i ve Nevşehir İl Müdürlüğü çalışanlarını bu başarılarından ötürü tebrik ediyorum.”

Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren Türk Telekom İl Müdürlükleri, Mayıs 2013’te başlayan yarışma kapsamında en yüksek müşteri memnuniyetini yakalamak, arıza ve şikâyet oranlarını en düşük seviyeye çekmek ve belirlenen şirket hedeflerine ulaşmak için yarışıyor.

Bu Haber 3005 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!