Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
5 GÜNDE GİDERİLEMEYEN ARIZA5 GÜNDE GİDERİLEMEYEN ARIZA

Tarih: 2015-01-05

En fazla okunan İnternet gazetesi T24’de 05.Ocak.2014 Günü saat 16.24.’de“T24'ün kapanan telefon hatlarına Türk Telekom'dan 5 gün sonra müdahale edildi” başlığı ile aşağıdaki habere yer verildi. Haberi yorumsuz olarak bilginize sunuyoruz.

Türk Telekom arıza ekibi T24’ün bildiriminden 5 gün sonra çalışmayan hatlara müdahale etti

Bağımsız İnternet Gazetesi T24’ün İstanbul Taksim’deki haber merkezinde bulunan sabit telefonlara ait hatlar 30 Aralık 2014 Salı gününden beri çalışmıyor. T24’ün 31 Aralık’ta internet üzerinden yaptığı arıza başvurusuna günlerdir cevap alınamadı.

Bugün Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni cep telefonuyla arayan T24 editörleri “arıza bildiriminin ‘acil’ koduyla saha ekiplerinin iş listesine eklendiği” yanıtını aldı. Ancak İstanbul’un merkezinde bulunmasına rağmen T24 ofisine arıza ekibi gelmedi. Bunun üzerine Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni tekrar arayan ve saha ekiplerini yönlendirmek için cep telefonu numarası isteyen T24 editörlerine, bu kez de “telefon numarası veremeyiz, saha ekiplerini bilgilendirdik, bekleyin” cevabı verildi.

Telefon hatlarındaki sorun, T24’ün internet bağlantısında günlerdir ciddi aksamalar yaratıyor, haber girişlerini sekteye uğratıyor.

Türk Telekom arıza ekibi T24’ün Taksim’deki ofisine ulaşmayı başardığında bu önemli gelişmeyi okurlarımızla paylaşacağız!

Telekom ekibi T24'te

T24'te yayınlanan haberden yaklaşık yarım saat sonra cep telefonundan T24 editörleriyle temas kuran TürkTelekom, arıza için bir ekibin yönlendirildiğini bildirdi. Bildirimden yaklaşık yarım saat sonra T24 ofisine gelen Telekom ekibi telefon hatlarının kontrol etti. Arıza ekibinin müdahalesinin ardından iki telefon hattı çalışırken, Türk Telekom görevlileri diğer iki hattaki sorunun tesisattan kaynaklanıyor olabileceğini açıkladı.

 

Bu Haber 1467 defa okunmuştur.
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!