5 GÜNDE GİDERİLEMEYEN ARIZA5 GÜNDE GİDERİLEMEYEN ARIZA

Tarih: 2015-01-05

En fazla okunan İnternet gazetesi T24’de 05.Ocak.2014 Günü saat 16.24.’de“T24'ün kapanan telefon hatlarına Türk Telekom'dan 5 gün sonra müdahale edildi” başlığı ile aşağıdaki habere yer verildi. Haberi yorumsuz olarak bilginize sunuyoruz.

Türk Telekom arıza ekibi T24’ün bildiriminden 5 gün sonra çalışmayan hatlara müdahale etti

Bağımsız İnternet Gazetesi T24’ün İstanbul Taksim’deki haber merkezinde bulunan sabit telefonlara ait hatlar 30 Aralık 2014 Salı gününden beri çalışmıyor. T24’ün 31 Aralık’ta internet üzerinden yaptığı arıza başvurusuna günlerdir cevap alınamadı.

Bugün Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni cep telefonuyla arayan T24 editörleri “arıza bildiriminin ‘acil’ koduyla saha ekiplerinin iş listesine eklendiği” yanıtını aldı. Ancak İstanbul’un merkezinde bulunmasına rağmen T24 ofisine arıza ekibi gelmedi. Bunun üzerine Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni tekrar arayan ve saha ekiplerini yönlendirmek için cep telefonu numarası isteyen T24 editörlerine, bu kez de “telefon numarası veremeyiz, saha ekiplerini bilgilendirdik, bekleyin” cevabı verildi.

Telefon hatlarındaki sorun, T24’ün internet bağlantısında günlerdir ciddi aksamalar yaratıyor, haber girişlerini sekteye uğratıyor.

Türk Telekom arıza ekibi T24’ün Taksim’deki ofisine ulaşmayı başardığında bu önemli gelişmeyi okurlarımızla paylaşacağız!

Telekom ekibi T24'te

T24'te yayınlanan haberden yaklaşık yarım saat sonra cep telefonundan T24 editörleriyle temas kuran TürkTelekom, arıza için bir ekibin yönlendirildiğini bildirdi. Bildirimden yaklaşık yarım saat sonra T24 ofisine gelen Telekom ekibi telefon hatlarının kontrol etti. Arıza ekibinin müdahalesinin ardından iki telefon hattı çalışırken, Türk Telekom görevlileri diğer iki hattaki sorunun tesisattan kaynaklanıyor olabileceğini açıkladı.

 

Bu Haber 1515 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!