Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
VODAFONE DA FİBER İNTERNET PAZARINA GİRDİVODAFONE DA FİBER İNTERNET PAZARINA GİRDİ

Tarih: 2015-01-10

Vodafone, Dijital Dönüşüm Hareketi adlı yatırım programı kapsamında cepte süper interneti şimdi de sabit hat internet hizmetleri ile evlere taşıdığını duyurdu. Vodafone,yeni “Vodafone SüperNet Telefonsuz ADSL ve Fiber” hizmetiyle, abonelerine, ev telefonu bağlatmaya gerek olmadan ve hat için hiçbir ek ücret ödemeden evde süper hızlı limitsiz internetten faydalanma fırsatı sunacağını bildirdi.

Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, 2015 yılında sadece bir mobil iletişim şirketi olmaktan çıkıp evlere yönelik birçok sabit iletişim hizmetini de tek elden sunarak abonelerine her an her yerden yüksek hızlı internete bağlanma avantajı sağlayan bir genişbant telekomünikasyon şirketi olacaklarını söyledi.

-GÖKHAN ÖĞÜT: “HEM MOBİL VE HEM DE SABİT GENİŞBANT İLETİŞİM ŞİRKETİYİZ”-

Sabit internet hizmetiyle birlikte abonelerinin baştan sona tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan marka olmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:“Stratejik yatırım programımız ‘Dijital Dönüşüm Hareketi’nin birinci yılını geride bırakırken, ilk yıl taahhütlerimizi yerine getirmiş olmanın ve dijital dönüşüm vizyonumuzu birbirinden önemli yatırımlarla destekleyeceğimiz yeni bir yıla adım atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2015 yılında abonelerimize sadece mobil değil, sabit iletişim ihtiyaçlarını da karşılayacak ürün ve hizmetler sunacağız. Böylece, müşterilerimizin her an her yerde dijital dünyaya kesintisiz ve yüksek hızla bağlanabilmelerini sağlayacağız. 2015 yılı, bizim için, sadece bir mobil iletişim şirketi olmaktan çıkıp, evde ADSL, fiber internet ve TV gibi birçok sabit iletişim hizmetini de müşterilerine tek çatı altında sunan mobil ve sabit telekomünikasyon şirketi olma yolunda çok kritik bir yıl olacak. Mobil iletişimin yanı sıra sabit iletişimde de hızla büyüyeceğiz.”

-“DİJİTAL DÖNÜŞÜM VİZYONUMUZU EVLERE TAŞIYORUZ”-

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) raporuna göre genişbant internet abonesi sayısının son 6 yılda 6 katından fazlasına çıkarak 2014 yılı üçüncü çeyrek sonu itibariyle 40 milyona ulaştığını ifade eden Öğüt, şöyle devam etti:“Bu büyümenin önemli bir kısmını, mobil cepten ve bilgisayardan internet kullanıcıları oluşturuyor. 2014 yılının üçüncü çeyreğinde toplam internet aboneliğinde bir önceki üç aylık döneme göre yüzde7,6 artış gerçekleşti ve mobil ve özellikle fiber internet abonelerinin artmasıyla birlikte internet abone sayısındaki genel artış eğilimi devam etti. Toplam internet abone sayısının yıllık artış oranı ise yüzde28,2 olarak gerçekleşti. Vodafone Türkiye olarak, 2009 yılından bu yana tüketicilerimize 3G teknolojileri aracılığıyla süper internet hizmeti sunuyoruz. Yeni ‘Vodafone SüperNet Telefonsuz ADSL ve Fiber’ hizmetimizle, süper interneti sabit teknolojiler üzerinden de tüketicilerle buluşturarak evlerde daha güçlü olmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin 81 iline aynı anda sunduğumuz süper internet ADSL ve Fiber hizmetlerimizle, tüketicilerimizin hiçbir ek ücret ödemeden, sadece ihtiyaçları olan limitsiz internete sahip olmalarını sağlayacağız.”

-“GENİŞBANT İNTERNET İHTİYACI İÇİN ÇÖZÜM, FİBER”-

Öğüt, artan internet kullanımı ve genişbant internet ihtiyacını karşılamak için çözümün tüm yurdu fiber ağlarla örmekten geçtiğini de sözlerine ekledi. Öğüt, şöyle konuştu: “Bugün karayolu, demiryolu, havayolu taşımacılığı ülkelerin ekonomisi için ne kadar önemliyse, ülkelerin fiber transmisyon altyapısının geliştirilmesi ve dördüncü bir kalem olarak ele alınması da aynı derecede önem taşıyor. Özellikle 4G gibi yeni nesil mobil iletişim teknolojilerinin yaygınlaşması için ülkemizde baz istasyonlarını şebekeye bağlayan fiber transmisyon altyapısının oluşması gerekiyor. Vodafone Türkiye olarak, dijital bağlantılı Türkiye vizyonumuzla teknoloji altyapı yatırımlarına büyük önem veriyoruz.”

Bu Haber 953 defa okunmuştur.
SUPERONLİNE FİBER 3 MİLYON KONUT
TBV: WIKIPEDİA YASAĞI ZARAR VERİ
MURAT MURATOĞLU´NUN MUHTEŞEM YAZ
SAKLIKENT KANYONU.
BANKALARIN FAİZ KARTELİNE CEZA
A.KADİR KEKLİK VEFAT ETTİ
EMRİN OLUR MUHTEREM SENDİKACI
MAVİ BALİNA OYNAYAN İBRAHİM İNTİ
TEBLİGATLAR DAHA ÇABUK ULAŞACAK
İKİNCİ EL ARAÇTA PTT DESTEĞİ
ATAM KOF KAFALAR ANLAYAMAZ SENİ
ONLARIN BORÇ FAİZLERİ SİLİNECEK
TÜRKİYE’NİN 1/4´ü ONLİNE A
PTT´DE ŞEF SINAVI İPTAL EDİLDİ
YAANİ İNDİRİLME REKORU KIRIYOR
ATATÜRK OLDUĞU İÇİN
LEYLA SERPİL’İN “ŞŞŞŞT!” ROMANI
SERDAR KUZULOĞLU GÖZALTINDA
BİR TUŞLA YAŞLILARA ÖZEL DESTEKL
WHATSHAPP İÇİN BİR İPUCU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!