"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
BTK 23 FİRMANIN YETKİSİNİ İPTAL ETTİBTK 23 FİRMANIN YETKİSİNİ İPTAL ETTİ

Tarih: 2015-01-21

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, 23 firmanın yetkilendirmesini iptal etti. 
 
BTK'nın web sitesinde 21.05.2015 tarihinde yayınlanan 23.01.2015 tarih 2015/DK-YED/15 Sayılı Kurul kararında konu şöyle açıklandı: 
 
05.11.2008 tarihli ve 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun 11’inci ve 60’ıncı maddeleri, 28.05.2009 tarihli ve 27241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği’nin 16’ncı maddesi ve ilgili diğer mevzuata istinaden;
 
12M BİLİŞİM Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti, ARAS Telekomünikasyon Elektronik ve İletişimHizmetleri Tic. Ltd. Şti, ARTI NET Adsl İnternet ve Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri AŞ,BODRUM Telekomünikasyon Haberleşme ve İletişim Hizmetleri Ltd. Şti, BOĞAZİÇİ Bilgi Teknolojileri Uydu Haberleşme Telekomünikasyon Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti, CELLFON Telekomünikasyon Ltd. Şti, EBR İletişim Bilişim Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti, ECATEL Telekomünikasyon ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti, EGETEK Bilişim İletişim Teknoloji Hizmetleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti, EMİRSEL Telekomünikasyon ve Aracılık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti, ESNET İnternet Telekom Teknoloji Bilişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti, HRV Bilişim Teknolojileri ve Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti, İLETİX İletişim Hizmetleri AŞ, İLTEK İletişim Hizm. Ltd. Şti, MAYA İletişim Ticaret Ltd. Şti, MC GRUP Teknolojileri Telekomünikasyon ve İletişim Hizm. Ltd. Şti, ÖZGÜNTEK Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti, RADORE İnternet Hiz. Ltd. Şti, SAĞLAM İletişim ve Bilgi Teknolojileri Tic. San. Ltd. Şti, TEKLAN İnternet Erişim Hizmetleri Komünikasyon Elektronik San. ve Tic. AŞ, VİRGO Telekomünikasyon ve İletişim Hizm. San. Tic. Ltd. Şti, VURANYAP UyduHaberleşme Altyapı İşletme Hizmetleri San Tic. Ltd. Şti, WIRELESS Cloud TTH Telekomünikasyon Servisleri Eğitim İhracat ve Tic. Ltd. Şti’nin 2013 yılı net satışlarına ilişkin idari ücretlerini ödememesi nedeniyle söz konusu işletmecilerin yetkilendirmelerinin Kurumumuz, Ulaştırma Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı ve ilgili diğer kurum ve kuruluşlara olan yükümlülükleri ile abonelerinin hakları saklı kalmak kaydıyla yetkilendirme Yönetmeliği’nin “İdari Ücret” başlıklı 16’ncı maddesinin yedinci fıkrası çerçevesinde 31.12.2014 tarihi itibarı ile iptal edilmesi hususuna karar verilmiştir.
Bu Haber 1459 defa okunmuştur.
WHATSAPP BU TELEFONLARDA ÇALIŞMA
BİLİŞİM VADİSİ 100 BİN KİŞİYE İŞ
TRT MÜLAKATI TBMM GÜNDEMİNDE
TURKCELL´İN NET KARINDA BÜYÜK DÜ
VODAFONE SAMSUNG İŞBİRLİĞİ
TÜRK HACKER ALMANYA’DA YAKALANDI
PTT’YE 2500 YENİ PERSONEL ALINAC
YA İSTİKRAR OLMASAYDI
OHAL´LE GELEN BÜYÜK SERVET TRANS
YERLİ ARAMA MOTORU ´FİYASKOO´ ÇI
“GELİYOO” PAZARA GİRDİ
TÜM İNTERNET TRAFİĞİ POLİS TAKİB
SİBER TERÖRLE MÜCADELE
İNTERNETTE EN HIZLI ÜLKELER
İNTERNETE DÜŞMAN OLMAK
BTK 131 FİRMANIN YETKİSİNİ İPTA
TELEKOM SEKTÖRÜNÜN DURUMU ÇALIŞT
TURKCELL GENEL MÜDÜRÜ GSMA YÖNET
FETÖ´NİN BİLİŞİM CASUSLUĞU
TURKcell RUScell mi OLUYOR?
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!