Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
BTK 23 FİRMANIN YETKİSİNİ İPTAL ETTİBTK 23 FİRMANIN YETKİSİNİ İPTAL ETTİ

Tarih: 2015-01-21

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, 23 firmanın yetkilendirmesini iptal etti. 
 
BTK'nın web sitesinde 21.05.2015 tarihinde yayınlanan 23.01.2015 tarih 2015/DK-YED/15 Sayılı Kurul kararında konu şöyle açıklandı: 
 
05.11.2008 tarihli ve 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun 11’inci ve 60’ıncı maddeleri, 28.05.2009 tarihli ve 27241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği’nin 16’ncı maddesi ve ilgili diğer mevzuata istinaden;
 
12M BİLİŞİM Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti, ARAS Telekomünikasyon Elektronik ve İletişimHizmetleri Tic. Ltd. Şti, ARTI NET Adsl İnternet ve Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri AŞ,BODRUM Telekomünikasyon Haberleşme ve İletişim Hizmetleri Ltd. Şti, BOĞAZİÇİ Bilgi Teknolojileri Uydu Haberleşme Telekomünikasyon Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti, CELLFON Telekomünikasyon Ltd. Şti, EBR İletişim Bilişim Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti, ECATEL Telekomünikasyon ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti, EGETEK Bilişim İletişim Teknoloji Hizmetleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti, EMİRSEL Telekomünikasyon ve Aracılık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti, ESNET İnternet Telekom Teknoloji Bilişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti, HRV Bilişim Teknolojileri ve Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti, İLETİX İletişim Hizmetleri AŞ, İLTEK İletişim Hizm. Ltd. Şti, MAYA İletişim Ticaret Ltd. Şti, MC GRUP Teknolojileri Telekomünikasyon ve İletişim Hizm. Ltd. Şti, ÖZGÜNTEK Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti, RADORE İnternet Hiz. Ltd. Şti, SAĞLAM İletişim ve Bilgi Teknolojileri Tic. San. Ltd. Şti, TEKLAN İnternet Erişim Hizmetleri Komünikasyon Elektronik San. ve Tic. AŞ, VİRGO Telekomünikasyon ve İletişim Hizm. San. Tic. Ltd. Şti, VURANYAP UyduHaberleşme Altyapı İşletme Hizmetleri San Tic. Ltd. Şti, WIRELESS Cloud TTH Telekomünikasyon Servisleri Eğitim İhracat ve Tic. Ltd. Şti’nin 2013 yılı net satışlarına ilişkin idari ücretlerini ödememesi nedeniyle söz konusu işletmecilerin yetkilendirmelerinin Kurumumuz, Ulaştırma Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı ve ilgili diğer kurum ve kuruluşlara olan yükümlülükleri ile abonelerinin hakları saklı kalmak kaydıyla yetkilendirme Yönetmeliği’nin “İdari Ücret” başlıklı 16’ncı maddesinin yedinci fıkrası çerçevesinde 31.12.2014 tarihi itibarı ile iptal edilmesi hususuna karar verilmiştir.
Bu Haber 1677 defa okunmuştur.
SİBER ZORBALIK YAYGINLAŞIYOR
NETAŞ´IN 50. YILI
TURKCELL UKRANYANIN 4G İHALESİNE
TURKCELL DİYALOG MÜZESİNE ÖDÜL
CEP VE İNTERNETTE YENİ DÖNEM
TURKCELL’İ ALKIŞLIYORUZ.
GSM OPERATÖRLERİNE KIYAK MI?
GSM OPERATÖRLERİ VERGİ Mİ KAÇIRI
2017´DE DURDURULAN SİBER SALDIRI
BTK ve TÜRKÇE DUYARLILIĞI
PARMAK İZİ DE ÇALINABİLİYOR
KOBİLER VE BİLİŞİM KONGRESİ
BAŞLANGIÇ ÇOK İYİ! PEKİ, SONRASI
TURKCELL FAİZSİZ BANKACILIĞA GİR
ŞİFRENİZİ GÜVENLİ Mİ SANIYORSUNU
VODAFONE´DA AKILLI ŞEBEKE
VODAFONE´UN İŞGÜZARLIĞI MI?
TUİK 2017 BİLİŞİM ARAŞTIRMASI
TBD “ÖZENLİ TÜRKÇE ÇALIŞMA GRUBU
BEYAZ HACKER EĞİTİMİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!