Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
SİZ DE KATILABİLİRSİNİZSİZ DE KATILABİLİRSİNİZ

Tarih: 2015-04-02

Ülkemizde bağımsız, yansız ve kesintisiz olarak yayın yapan Aylık Bilişim, Haberleşme ve Teknoloji Dergisi Telepati, bu sene kuruluşunun 20. Yılını kutluyor.

Yayınlarını 20 yıldır bizlere ve kamuoyuna ulaştırarak sektörümüzün gelişmesine katkılar sağlayan Telepati Dergisi’ni bizler de TELEKOMCULAR DERNEĞİ olarak kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

Telepati Dergisi, 20. Yıl kutlamaları çerçevesinde 2015 yılı Mayıs ayında TÜRKİYE TEKNOLOJİ ÖDÜLLERİ FESTİVALİ isimli dev bir organizasyon düzenleyeceğini duyurdu.

Teknoloji alanında topluma kazandırmayı başardığınız / tamamladığınız bir ürün, servis veya çözümünüz varsa başvurabileceğiniz bu önemli etkinlik hakkında bazı detayları iletmek istiyoruz.

TÜRKİYE TEKNOLOJİ ÖDÜLLERİ FESTİVALİ hakkında detaylı bilgi için www.teknolojiodulleri.com İnternet sitesini ziyaret edebilir ve ödül başvurusu yapabilirsiniz.

Sektörümüzü temsil eden bir sivil toplum örgütü olarak bizim de desteklediğimiz bu etkinliğe siz de başvurabilir ve festival günü kendi alanınızda bir ödülün sahibi olabilirsiniz.

Sektörümüzü temsil eden bir sivil toplum örgütü olarak bir ürün, servis veya teknoloji geliştirerek ülkemizin gelişimine katkı sağlamış tüm kişi ve kuruluşlara teşekkürü bir borç biliriz.

Bizim de dernek olarak iştirak edeceğimiz TÜRKİYE TEKNOLOJİ ÖDÜLLERİ FESTİVALİ’nde görüşmek üzere.

Telepati Dergisi tarafından bizlere gönderilen bilgi notu aşağıdadır.

Saygılarımızla,

TELEKOMCULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

 

Sayın Başkanım,

Telepati Dergisi olarak 20 yıllık yayıncılık hayatımızda bize gurur veren pek çok ödüle layık görüldük. Şimdi sıra bizde, 20. yılımıza yakışan bir etkinlikle Teknolojinin Gelişimine Katkıda bulunan ve teknolojiyi en iyi kullanarak topluma fayda sağlayan kişi ve kuruluşların birer ödülle taçlandırılacağı saygın bir etkinlik olarak TÜRKİYE TEKNOLOJİ ÖDÜLLERİ FESTİVALİ ’ne imza atmaya hazırlanıyoruz.

TÜRKİYE TEKNOLOJİ ÖDÜLLERİ FESTİVALİ, bugüne kadar teknoloji geliştirmiş kişi ve kuruluşların toplumsal yaşama sağladıkları katkı sebebiyle ödüllendirildikleri bir festival. Teknoloji geliştirmiş veya başkaları tarafından geliştirilmiş bir teknolojiyi belli bir alanda ilk defa kullanarak hayatımıza kazandırmış kişi ve kuruluşların tespit, tescil ve takdir edilmesi amacıyla düzenleniyor.

TÜRKİYE TEKNOLOJİ ÖDÜLLERİ FESTİVALİ 15 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilecek. Katılımın davetliler ile sınırlı olacağı Festival'de Türkiye ve dünyanın önde gelen teknoloji üreten ve en iyi uygulayan kurum, kuruluş ve kişilerinden oluşan yaklaşık 1500 seçkin davetli yer alacak. Festival sadece davetli konukların katılımına açık olacak.

Sayın Başkanım, bildiğiniz üzere Telepati Dergisi, 1995 yılından bu yana kesintisiz yayın yapan Türkiye’nin tek aylık haberleşme, bilişim ve teknoloji dergisidir. Sektöre haber ve yenilikleri doğru ve tarafsız olarak ulaştıran; hiçbir gruba bağlı olmaksızın tamamen yansız ve dürüst yayın ilkelerine bağlı bir teknoloji dergisidir. Sektörümüzün en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi olarak sizin de davetli olduğunuz bu festivalde, üyelerinizin de ödül alabilmesi mümkündür. Bu sebeple, sizden festivalimizin üyelerinize sağlıklı bir şekilde duyurulması konusunda bize yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

 

Üyelerinizden hiçbirisinin hak ettiği bir ödülden sırf başvurmadığı için yoksun kalmasını istemeyiz. Üyeleriniz bir ARGE başarısına imza attıysa, teknoloji geliştirdiyse veya başkaları tarafından geliştirilmiş bir teknolojiyi belli bir alanda ilk defa kullanarak hayatımıza kazandırmış ise kendisine TÜRKİYE TEKNOLOJİ ÖDÜLLERİ FESTİVALİ kapsamında ödül verilebilir.

Teknolojinin gelişimine katkı sağlamış herkesin ödül alabileceği, bu çok özel etkinlik hakkında tüm üyelerinizi bilgilendirmenizi ve ödül başvurusunda bulunmalarını anons etmenizi rica ederiz.

Telepati Dergisi’nin amacı; her sektörde en üst düzeyde fayda oluşmasını teşvik etmek, sektör dinamiklerini özendirmek için teknolojinin gelişmesine katkıda bulunacak ve teknoloji kullanımını arttıracak yayınlar yapmak, her sektör için teknoloji geliştiren kişi, kurum ve kuruluşları birbirleri ile iletişim içinde tutmak, birlikte çözüm üretilmesine katkıda bulunmak, üretilen çözümlerin ve geliştirilen yeni teknolojilerin ilgili sektörlere tanıtılmasında, pazarlanmasında ve gelişmesinde aracı rolünü üstlenmektir. Telepati Dergisi bundan tam 20 yıl önce kuruldu. Telepati 20 yıldan bu yana okuyucularına yaşamımızda yer alan teknoloji, haberleşme, iletişim, bilişim ve araştırma - geliştirme konularında içerik servis ediyor. Dile kolay; 20 yıldan bu yana ülkemizde ve dünyada geliştirilmiş binlerce yeni teknolojiyi herkesten önce ve bir ilk olarak duyurabilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Aradan geçen bu 20 yılda, ayrımcılık yapmadan, reklam kaygısı taşımadan, teknoloji geliştiren ve geliştirilen teknolojileri iyi kullanan her başarıyı fark ettik ve haber yaptık…

Türkiye’de ilk defa düzenlenecek ‘Ödül Festivali’ ile ilgili bilgilere www.teknolojiodulleri.comadresinden ulaşılabilir. Aynı adres üzerinden ödül başvurusunda bulunulabilir.

Merih Işın

Telepati Aylık Haberleşme ve Bilişim Teknolojileri Dergisi

Genel Yayın Yönetmeni

Bu Haber 835 defa okunmuştur.
SANAL FALCILAR MAHKEMELİK OLDU
57BİN YABANCI SERMAYELİ ŞİRKET V
İLK SMS 25 YIL ÖNCE GÖNDERİLMİŞT
TURKCELL´İN ENSAR VAKFI DAVASI
WhatsApp´a DÖRT YENİ ÖZELLİK
YÜCEL´LERİN BABALARI VEFAT
TORBA KANUN YÜRÜRLÜKTE
RAMAZAN ÖRS VEFAT ETTİ
BİLİŞİM ÖĞRETMENLERİNİN FEDAKAR
TÜKETİCİ DANIŞMANINIZ DİYOR Kİ;
İBRAHİM CEPHE VEFAT ETTİ
SUPERONLİNE FİBER 3 MİLYON KONUT
TBV: WIKIPEDİA YASAĞI ZARAR VERİ
MURAT MURATOĞLU´NUN MUHTEŞEM YAZ
SAKLIKENT KANYONU.
BANKALARIN FAİZ KARTELİNE CEZA
A.KADİR KEKLİK VEFAT ETTİ
EMRİN OLUR MUHTEREM SENDİKACI
MAVİ BALİNA OYNAYAN İBRAHİM İNTİ
TEBLİGATLAR DAHA ÇABUK ULAŞACAK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!