DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
TÜRK TELEKOMDA İKİ ATAMATÜRK TELEKOMDA İKİ ATAMA

Tarih: 2015-06-30

Türk Telekom açıklamasına göre,  Türk Telekom Grubu'nda iki yeni atama gerçekleşti.

Tuba Buldu Arıkan, Organizasyon Tasarımı ve Geliştirme, İş Süreçleri Yönetimi ve Sürekli İyileştirme, Süreç Yayılımı ile İnsan Kaynakları Dönüşüm ve Proje Yönetimi süreçlerinden sorumlu olacak.

Saynur Önen ise Türk Telekom Akademi bünyesinde yer alan Eğitim ve Gelişim Faaliyetlerinin yanı sıra Kariyer Yönetimi, Yetenek ve Yedekleme Yönetimi ile Performans Yönetim süreçlerini yönetecek. Önen, aynı zamanda eğitim teknolojileri ve eğitim içeriğinin geliştirilmesi ile Agile Studio'nun Yönetimi'nden de sorumlu olacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Tuba Buldu Arıkan, kariyerine 2001 yılında Garanti Sigorta Grup'ta başladı. 2005-2007 yılları arasında Deloitte Consulting'de Kıdemli Danışman olarak görev yaptıktan sonra telekomünikasyon sektörüne geçiş yapan Arıkan, 2007 yılından günümüze kadarTurkcell Grup'ta İK İş Ortağı, Ücret ve Yan Haklar Müdürlüğü de dahil olmak üzere farklı yönetsel roller üstlendi. Arıkan, son olarak Turkcell Grup Organizasyonel Gelişim ve Süreç İyileştirme Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nde tamamlayan Saynur Önen, kariyerine Eczacıbaşı Holding'te Eğitim ve Gelişim alanında başladı. AXA Sigorta'da İnsan Kaynakları ve İç İletişim alanında devam eden Önen, Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayarak 2003-2007 yılları arasında TurkcellAkademi'de Yetenek ve Yönetim Gelişim Müdürlüğü görevini sürdürdü.

Önen, 2007 yılından günümüze kadar ise Bankacılık Akademisi Direktörü olarak Yapı Kredi Bankası ve iştiraklerinde Akademi'nin kurulması, tüm eğitim ve gelişim süreçleri, yetenek ve yedekleme yönetiminde sorumlu olarak görev yaptı.

Bu Haber 1700 defa okunmuştur.
TUNCEL TUFAN´IN BABASI VEF
MEHMET ÖZDEMİR VEFAT ETTİ
HÜSEYİN DEBRELİ VEFAT ETTİ
ÖMER ÜSTÜNER´İN OĞLU EVLENİYOR
FİKRET YAVUZ VEFAT ETTİ
FİLİZ PASLI´NIN ANNESİ VEFAT ETT
İBRAHİM SARIKOÇ´UN ANNESİ
İBRAHİM AKŞİT VEFAT ETTİ
DİNÇER ZIRH VEFAT ETTİ
TAHİR TEKİN VEFAT ETTİ
ŞABAN YÜCEL VEFAT ETTİ
ŞENOL ÖZSOY´UN BABASI VEFA
GÜNAY AKÖZEL VEFAT ETTİ
YUSUF ŞAHANKAYA VEFAT ETTİ
İMZA GÜNÜ: KIRMIZI ETEK
ŞEHADETLERİNİN 25. YILINDA ANIYO
GÖZ YAŞLARI SEL OLUP AKTI
İÇİM SIZLIYOR ANNE
AHMET MERMER´İN BABASI VEF
MUSTAFA ÖZDEMİR´İN ANNESİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!