Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOMDA İKİ ATAMATÜRK TELEKOMDA İKİ ATAMA

Tarih: 2015-06-30

Türk Telekom açıklamasına göre,  Türk Telekom Grubu'nda iki yeni atama gerçekleşti.

Tuba Buldu Arıkan, Organizasyon Tasarımı ve Geliştirme, İş Süreçleri Yönetimi ve Sürekli İyileştirme, Süreç Yayılımı ile İnsan Kaynakları Dönüşüm ve Proje Yönetimi süreçlerinden sorumlu olacak.

Saynur Önen ise Türk Telekom Akademi bünyesinde yer alan Eğitim ve Gelişim Faaliyetlerinin yanı sıra Kariyer Yönetimi, Yetenek ve Yedekleme Yönetimi ile Performans Yönetim süreçlerini yönetecek. Önen, aynı zamanda eğitim teknolojileri ve eğitim içeriğinin geliştirilmesi ile Agile Studio'nun Yönetimi'nden de sorumlu olacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Tuba Buldu Arıkan, kariyerine 2001 yılında Garanti Sigorta Grup'ta başladı. 2005-2007 yılları arasında Deloitte Consulting'de Kıdemli Danışman olarak görev yaptıktan sonra telekomünikasyon sektörüne geçiş yapan Arıkan, 2007 yılından günümüze kadarTurkcell Grup'ta İK İş Ortağı, Ücret ve Yan Haklar Müdürlüğü de dahil olmak üzere farklı yönetsel roller üstlendi. Arıkan, son olarak Turkcell Grup Organizasyonel Gelişim ve Süreç İyileştirme Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nde tamamlayan Saynur Önen, kariyerine Eczacıbaşı Holding'te Eğitim ve Gelişim alanında başladı. AXA Sigorta'da İnsan Kaynakları ve İç İletişim alanında devam eden Önen, Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayarak 2003-2007 yılları arasında TurkcellAkademi'de Yetenek ve Yönetim Gelişim Müdürlüğü görevini sürdürdü.

Önen, 2007 yılından günümüze kadar ise Bankacılık Akademisi Direktörü olarak Yapı Kredi Bankası ve iştiraklerinde Akademi'nin kurulması, tüm eğitim ve gelişim süreçleri, yetenek ve yedekleme yönetiminde sorumlu olarak görev yaptı.

Bu Haber 1848 defa okunmuştur.
HATİCE G.ŞAHMAN 2018 EDEBİYAT TA
İRFAN ÇAKIR VEFAT ETTİ
RECAİ SAYAR´IN ANNESİ VEFA
İ.HAKKI ALPTÜRK AMELİYAT OLDU
NURETTİN ÖZAYDINLIK VEFAT ETTİ
ÖMER ÜSTÜNER´İN BABASI VEF
ŞEHİDİMİZİ ANIYORUZ
SAFRAN TADINDA BİR ROTA
İSMAİL TOSUN VEFAT ETTİ
YÜCEL ÇALIKLI VEFAT ETTİ
ŞAHİN´LERİN ANNESİ VEFAT E
MEHMET KAYA VEFAT ETTİ
MUSTAFA SOYLAR ANNESİNİ KAYBETTİ
ORHAN GÖKSUDELİK VEFAT ETTİ
BERİL´İ KAYBETTİK
HASAN TAŞAN VEFAT ETTİ
LEYLA DAĞKILIÇ´IN ANNESİ VEFAT E
ÖDÜL TÖRENİMİZ MEDYADA
SEZAİ YAZICI’DAN MUHTEŞEM 4 ESER
CENGİZ KÖSEOĞLU VEFAT ETTİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!