TÜRK TELEKOMDA İKİ ATAMATÜRK TELEKOMDA İKİ ATAMA

Tarih: 2015-06-30

Türk Telekom açıklamasına göre,  Türk Telekom Grubu'nda iki yeni atama gerçekleşti.

Tuba Buldu Arıkan, Organizasyon Tasarımı ve Geliştirme, İş Süreçleri Yönetimi ve Sürekli İyileştirme, Süreç Yayılımı ile İnsan Kaynakları Dönüşüm ve Proje Yönetimi süreçlerinden sorumlu olacak.

Saynur Önen ise Türk Telekom Akademi bünyesinde yer alan Eğitim ve Gelişim Faaliyetlerinin yanı sıra Kariyer Yönetimi, Yetenek ve Yedekleme Yönetimi ile Performans Yönetim süreçlerini yönetecek. Önen, aynı zamanda eğitim teknolojileri ve eğitim içeriğinin geliştirilmesi ile Agile Studio'nun Yönetimi'nden de sorumlu olacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Tuba Buldu Arıkan, kariyerine 2001 yılında Garanti Sigorta Grup'ta başladı. 2005-2007 yılları arasında Deloitte Consulting'de Kıdemli Danışman olarak görev yaptıktan sonra telekomünikasyon sektörüne geçiş yapan Arıkan, 2007 yılından günümüze kadarTurkcell Grup'ta İK İş Ortağı, Ücret ve Yan Haklar Müdürlüğü de dahil olmak üzere farklı yönetsel roller üstlendi. Arıkan, son olarak Turkcell Grup Organizasyonel Gelişim ve Süreç İyileştirme Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nde tamamlayan Saynur Önen, kariyerine Eczacıbaşı Holding'te Eğitim ve Gelişim alanında başladı. AXA Sigorta'da İnsan Kaynakları ve İç İletişim alanında devam eden Önen, Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayarak 2003-2007 yılları arasında TurkcellAkademi'de Yetenek ve Yönetim Gelişim Müdürlüğü görevini sürdürdü.

Önen, 2007 yılından günümüze kadar ise Bankacılık Akademisi Direktörü olarak Yapı Kredi Bankası ve iştiraklerinde Akademi'nin kurulması, tüm eğitim ve gelişim süreçleri, yetenek ve yedekleme yönetiminde sorumlu olarak görev yaptı.

Bu Haber 1902 defa okunmuştur.
R.SALAY´I ŞEHADET YILDÖNÜMÜNDE A
ŞEHADETİNİN 25. YILINDA RAHMETLE
EDİRNE PTT’DEN BİR VEFA ÖRNEĞİ
ÖZDEMİR´LER UMUT´LARINI KAYBETTİ
ŞEHİT CENGİZ PULAT´I ANIYORUZ
FUAT DEMİR´İN BABASI VEFAT
NURAY VESEK´İN BABASI SEDAT PEKE
SEVGİ ÜN VEFAT ETTİ
MELİS YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETT
MEHMET ÖZDEMİR VEFAT ETTİ
AHMET ARAT VEFAT ETTİ
BAHTINUR ERSEN’İN BABASI VEFAT E
ALİ ATMACA´NIN BABASI VEFAT ETTİ
ÜMMET EREN VEFAT ETTİ
ZUHAL ÇELİK´İN ANNESİ VEFA
RAMADAN İLÇİKTAY AMELİYAT OLDU
ŞAKİR TALU VEFAT ETTİ
TARIK KORAY VEFAT ETTİ
ÖMER BAŞKURT VEFAT ETTİ
ATANUR YILMAZ YAZDI: GEÇMİŞE ÖZL
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!