Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
KİTABIMIZ KAYSERİ KOZALAK KİTABEVİ’NDEKİTABIMIZ KAYSERİ KOZALAK KİTABEVİ’NDE

Tarih: 2015-09-23

464 Sayfadan oluşan "ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızın yayınlandığını duyurmamız üzerine, Derneğimizin Yönetim Kurulu eski üyesi ve Kayseri temsilcisi Hakan Gedikli Kayseri’deki eski PTT ve Telekom mensuplarına satmak üzere "Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor." isimli kitabımızdan 50 adet almıştır.

Hakan Gedikli’nin satış faaliyetleri ile alakalı yaptığımız görüşmede, öğrendiklerimizi kendi ağzından nakledelim:

“Kayseri’nin Köşk Mahallesinde faaliyet gösteren KÖŞK SOSYETE PAZARI’nda dolaşırken kitap satan bir dükkânın sahibi ile tanıştım. Adı Nuh Mehmet Korkmaz. Kendisi, Kayseri Aydınlıkevler Telekom Müdürlüğünde uzun yıllar Şeker EWSD Santral Teknisyeni olarak görev yapan Atila Korkmaz’ın oğlu olduğunu söyledi. Babası 2007 yılında Türk Telekom’dan emekli olmuş.

O’na ‘Elimde kalan son kitaplardan ikisini satmak üzere sana bırakmamı istermisiniz?’ diye sordum. Bana “Ne demek, bu kitaptan bahsetmişlerdi. Nereden temin edeceğimi bende bilmiyordum. Sizi bana Allah gönderdi. Telekomcu ağabeyler ve ablalar sürekli bana uğrarlar. Bu kitabı soranlar olmuştu. Babamın ömrünü verdiği PTT/Türk Telekom’un çalışanlarının anılarını okumak için ben de sabırsızlanıyorum. Bunu standımın en başköşesinde, hiçbir kar talep etmeden satışa sunacağım” dedi.    

Köşk Sosyete Pazarı’nın bodrum katında ticari faaliyetine KOZALAK Hikaye-Roman ve Hazırlık Kitapları adı ile devam eden Nuh Mehmet Korkmaz’a bol kazançlar diler, Hakan Gedikli’yi de kitap satışında göstermiş olduğu bu çabadan ötürü teşekkür ederiz. 22.09.2015

Nostalji: Solda Kayseri Aydınlıkevler Telekom Müdürü İlhan MARAŞLIOĞLU, sağda emekli olan Atila KORKMAZ’a emekli olması nedeni ile hediyesini verirken…(YIL:2007)

Bu Haber 1678 defa okunmuştur.
MUSTAFA DÜNDAR VEFAT ETTİ
RABİL TURAN’IN ŞEHADETİNİN 24. Y
ÜÇ VEFAT HABERİ
RAGİBE KAL DEFNEDİLDİ
Ş.SEMERCİ´NİN İMZA GÜNÜ VE ANILA
İHSAN TARAKÇI´NIN ANNESİ VEFAT E
KAHRAMANMARAŞ´ta BİZDEN BİR MEKA
ALTI VEFAT HABERİ
SEYFETTİN DOKUMACININ ŞEHADETİNİ
SEVGİ TİMUR´UN ANNESİ VEFAT ETTİ
ŞAHAP ÖZTUĞUT´UN BABASI VE
ALTI VEFAT HABERİ
TOLGA ÇELİKOĞLU VEFAT ETTİ
SABRİ YILKAN VEFAT ETTİ
BÜKE OZAN VEFAT ETTİ
ERDAL HÖKE´NİN ANNESİ VEFAT ETTİ
ALİ BAŞKAHVECİ VEFAT ETTİ
HÜLYA RESULOĞLU VEFAT ETTİ
HİCRİ GÖÇEOĞLU VEFAT ETTİ
SADETTİN SELÇUK KIVRAK´IN
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!