Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
KİTABIMIZ KAYSERİ KOZALAK KİTABEVİ’NDEKİTABIMIZ KAYSERİ KOZALAK KİTABEVİ’NDE

Tarih: 2015-09-23

464 Sayfadan oluşan "ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızın yayınlandığını duyurmamız üzerine, Derneğimizin Yönetim Kurulu eski üyesi ve Kayseri temsilcisi Hakan Gedikli Kayseri’deki eski PTT ve Telekom mensuplarına satmak üzere "Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor." isimli kitabımızdan 50 adet almıştır.

Hakan Gedikli’nin satış faaliyetleri ile alakalı yaptığımız görüşmede, öğrendiklerimizi kendi ağzından nakledelim:

“Kayseri’nin Köşk Mahallesinde faaliyet gösteren KÖŞK SOSYETE PAZARI’nda dolaşırken kitap satan bir dükkânın sahibi ile tanıştım. Adı Nuh Mehmet Korkmaz. Kendisi, Kayseri Aydınlıkevler Telekom Müdürlüğünde uzun yıllar Şeker EWSD Santral Teknisyeni olarak görev yapan Atila Korkmaz’ın oğlu olduğunu söyledi. Babası 2007 yılında Türk Telekom’dan emekli olmuş.

O’na ‘Elimde kalan son kitaplardan ikisini satmak üzere sana bırakmamı istermisiniz?’ diye sordum. Bana “Ne demek, bu kitaptan bahsetmişlerdi. Nereden temin edeceğimi bende bilmiyordum. Sizi bana Allah gönderdi. Telekomcu ağabeyler ve ablalar sürekli bana uğrarlar. Bu kitabı soranlar olmuştu. Babamın ömrünü verdiği PTT/Türk Telekom’un çalışanlarının anılarını okumak için ben de sabırsızlanıyorum. Bunu standımın en başköşesinde, hiçbir kar talep etmeden satışa sunacağım” dedi.    

Köşk Sosyete Pazarı’nın bodrum katında ticari faaliyetine KOZALAK Hikaye-Roman ve Hazırlık Kitapları adı ile devam eden Nuh Mehmet Korkmaz’a bol kazançlar diler, Hakan Gedikli’yi de kitap satışında göstermiş olduğu bu çabadan ötürü teşekkür ederiz. 22.09.2015

Nostalji: Solda Kayseri Aydınlıkevler Telekom Müdürü İlhan MARAŞLIOĞLU, sağda emekli olan Atila KORKMAZ’a emekli olması nedeni ile hediyesini verirken…(YIL:2007)

Bu Haber 1766 defa okunmuştur.
MUSTAFA AKGÜL´Ü KAYBETTİK
BEKİR ÖZTOPRAK AMELİYAT OLDU
HATİCE G.ŞAHMAN 2018 EDEBİYAT TA
İRFAN ÇAKIR VEFAT ETTİ
RECAİ SAYAR´IN ANNESİ VEFAT ETTİ
İ.HAKKI ALPTÜRK AMELİYAT OLDU
NURETTİN ÖZAYDINLIK VEFAT ETTİ
ÖMER ÜSTÜNER´İN BABASI VEF
ŞEHİDİMİZİ ANIYORUZ
SAFRAN TADINDA BİR ROTA
İSMAİL TOSUN VEFAT ETTİ
YÜCEL ÇALIKLI VEFAT ETTİ
ŞAHİN´LERİN ANNESİ VEFAT E
MEHMET KAYA VEFAT ETTİ
MUSTAFA SOYLAR ANNESİNİ KAYBETTİ
ORHAN GÖKSUDELİK VEFAT ETTİ
BERİL´İ KAYBETTİK
HASAN TAŞAN VEFAT ETTİ
LEYLA DAĞKILIÇ´IN ANNESİ VEFAT E
ÖDÜL TÖRENİMİZ MEDYADA
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!