TURKCELL DAKİKA SORGULAMA TURKCELL DAKİKA SORGULAMA

Tarih: 2015-12-07

Turkcell dakika sorgulama işlemleri internet üzerinden olduğu gibi aynı zamanda kısa mesaj yolu ile de olmaktadır. Son derece önemli olan dakika sorgulama işlemleri aynı zamanda son derece de kolay olmaktadır. Dakika sorgulama işlemleri ile kişiler ay içinde ne kadar konuşma dakikaları kaldığını öğrenmekte ve son derece bilinçli bir kullanım gerçekleştirmektedirler.

Bu sayede ay sonunda ödenecek olan fatura bedelleri ve yüklenecek olan TL dakikaları son derece bilinçli bir şekilde öğrenilmekte ve yapılacak olan ödemelerde de herhangi bir sürpriz ile karşılaşılmamaktadır. Dakika sorgulama işlemleri sayesinde kişiler kullandıkları paketlerde aşma olup olmadığını görmekte ve bu sayede de ödeyecekleri fatura bedellerini görebilmektedirler. GSM şirketleri her geçen gün yeni bir sistem ile kullanıcı bilgilendirme yoluna gitmektedir. Bu bilgilendirmeyi de doğru bir şekilde sağlayan kullanıcılar hiçbir şekilde tarife dışı ödemeler yapmamakta ve kullanımları son derece başarılı olmaktadır. Bu sayede de kalan dakikaların öğrenilmesi ile aynı zamanda ay içinde ne kadar dakika kullanıldığı ve kullanılan tarifenin gerçekten ihtiyacı karşılayıp karşılamadığı da bilinebilmektedir.

Dakika Sorgulama İşlemlerinde Tercih Sizin

 · Turkcell dakika sorgulama işlemleri için birkaç farklı yol denenebilmektedir. Bu işlemlerden ilki için telefon üzerinden arama yapılabilmektedir. Telefonun arama bölümünden * 159 # tuşlandığı zaman kalan dakikalar anında ekranda belirmektedir. Bu işlem ücretsiz bir işlem olmakla birlikte her an yapılan ve son derece kolay olan bir işlemdir.

· Dakika sorgulama işlemlerinde tercih edilecek olan diğer bir işlem ise kısa mesaj yolu ile yapılacak olan işlemdir. Telefonlarda mesaj bölümlerinde büyük harfler ile KALAN yazılmasının ardından bu mesajlar 2222’ye gönderildiğinde kalan dakikaların ne kadar süre olduğu direkt olarak otomatik mesaj yöntemi ile gelmektedir.

· Dakika sorgulama işlemlerinde bir de internet üzerinden yapılan sorgulamalar olmaktadır. Bu sorgulamalarda ise Turkcell internet sitesine girerek online işlemler bölümü seçilmelidir. Online işlemler bölümünde dakika sorgulama kısmı seçildikten sonra sistem sizden bir takım bilgiler isteyecektir.

· Dakika sorgulama işlemlerinde öncelikle telefon numarası telefon hattının kayıtlı olduğu kişinin isim ve soy ismi ile T.C kimlik numarası yazıldıktan sonra tüm sorgulama işlemleri yapılabilmektedir.

Bu Ay Kullanmanız İçin Kaç Dakikanız Kaldığını Biliyor Musunuz?

Turkcell dakika sorgulama işlemleri internet üzerinden yapılması demek kapsamlı bir sorgulama işlemi anlamına gelecektir. İnternet üzerinden yapılan sorgulamalarda dakikaların ne kadar harcandığı hangi aramada ne kadar dakika harcandığı gibi detaylı bir sayfa çıkacaktır. 

Bu Haber 810 defa okunmuştur.
BİLİŞİMİN EN İYİLERİ
OGER 22 MİLYAR TEMETTÜ ALDI
SİBER ZORBALIK YAYGINLAŞIYOR
NETAŞ´IN 50. YILI
TURKCELL UKRANYANIN 4G İHALESİNE
TURKCELL DİYALOG MÜZESİNE ÖDÜL
CEP VE İNTERNETTE YENİ DÖNEM
TURKCELL’İ ALKIŞLIYORUZ.
GSM OPERATÖRLERİNE KIYAK MI?
GSM OPERATÖRLERİ VERGİ Mİ KAÇIRI
2017´DE DURDURULAN SİBER SALDIRI
BTK ve TÜRKÇE DUYARLILIĞI
PARMAK İZİ DE ÇALINABİLİYOR
KOBİLER VE BİLİŞİM KONGRESİ
BAŞLANGIÇ ÇOK İYİ! PEKİ, SONRASI
TURKCELL FAİZSİZ BANKACILIĞA GİR
ŞİFRENİZİ GÜVENLİ Mİ SANIYORSUNU
VODAFONE´DA AKILLI ŞEBEKE
VODAFONE´UN İŞGÜZARLIĞI MI?
TUİK 2017 BİLİŞİM ARAŞTIRMASI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!