"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
TURKCELL DAKİKA SORGULAMA TURKCELL DAKİKA SORGULAMA

Tarih: 2015-12-07

Turkcell dakika sorgulama işlemleri internet üzerinden olduğu gibi aynı zamanda kısa mesaj yolu ile de olmaktadır. Son derece önemli olan dakika sorgulama işlemleri aynı zamanda son derece de kolay olmaktadır. Dakika sorgulama işlemleri ile kişiler ay içinde ne kadar konuşma dakikaları kaldığını öğrenmekte ve son derece bilinçli bir kullanım gerçekleştirmektedirler.

Bu sayede ay sonunda ödenecek olan fatura bedelleri ve yüklenecek olan TL dakikaları son derece bilinçli bir şekilde öğrenilmekte ve yapılacak olan ödemelerde de herhangi bir sürpriz ile karşılaşılmamaktadır. Dakika sorgulama işlemleri sayesinde kişiler kullandıkları paketlerde aşma olup olmadığını görmekte ve bu sayede de ödeyecekleri fatura bedellerini görebilmektedirler. GSM şirketleri her geçen gün yeni bir sistem ile kullanıcı bilgilendirme yoluna gitmektedir. Bu bilgilendirmeyi de doğru bir şekilde sağlayan kullanıcılar hiçbir şekilde tarife dışı ödemeler yapmamakta ve kullanımları son derece başarılı olmaktadır. Bu sayede de kalan dakikaların öğrenilmesi ile aynı zamanda ay içinde ne kadar dakika kullanıldığı ve kullanılan tarifenin gerçekten ihtiyacı karşılayıp karşılamadığı da bilinebilmektedir.

Dakika Sorgulama İşlemlerinde Tercih Sizin

 · Turkcell dakika sorgulama işlemleri için birkaç farklı yol denenebilmektedir. Bu işlemlerden ilki için telefon üzerinden arama yapılabilmektedir. Telefonun arama bölümünden * 159 # tuşlandığı zaman kalan dakikalar anında ekranda belirmektedir. Bu işlem ücretsiz bir işlem olmakla birlikte her an yapılan ve son derece kolay olan bir işlemdir.

· Dakika sorgulama işlemlerinde tercih edilecek olan diğer bir işlem ise kısa mesaj yolu ile yapılacak olan işlemdir. Telefonlarda mesaj bölümlerinde büyük harfler ile KALAN yazılmasının ardından bu mesajlar 2222’ye gönderildiğinde kalan dakikaların ne kadar süre olduğu direkt olarak otomatik mesaj yöntemi ile gelmektedir.

· Dakika sorgulama işlemlerinde bir de internet üzerinden yapılan sorgulamalar olmaktadır. Bu sorgulamalarda ise Turkcell internet sitesine girerek online işlemler bölümü seçilmelidir. Online işlemler bölümünde dakika sorgulama kısmı seçildikten sonra sistem sizden bir takım bilgiler isteyecektir.

· Dakika sorgulama işlemlerinde öncelikle telefon numarası telefon hattının kayıtlı olduğu kişinin isim ve soy ismi ile T.C kimlik numarası yazıldıktan sonra tüm sorgulama işlemleri yapılabilmektedir.

Bu Ay Kullanmanız İçin Kaç Dakikanız Kaldığını Biliyor Musunuz?

Turkcell dakika sorgulama işlemleri internet üzerinden yapılması demek kapsamlı bir sorgulama işlemi anlamına gelecektir. İnternet üzerinden yapılan sorgulamalarda dakikaların ne kadar harcandığı hangi aramada ne kadar dakika harcandığı gibi detaylı bir sayfa çıkacaktır. 

Bu Haber 582 defa okunmuştur.
WHATSAPP BU TELEFONLARDA ÇALIŞMA
BİLİŞİM VADİSİ 100 BİN KİŞİYE İŞ
TRT MÜLAKATI TBMM GÜNDEMİNDE
TURKCELL´İN NET KARINDA BÜYÜK DÜ
VODAFONE SAMSUNG İŞBİRLİĞİ
TÜRK HACKER ALMANYA’DA YAKALANDI
PTT’YE 2500 YENİ PERSONEL ALINAC
YA İSTİKRAR OLMASAYDI
OHAL´LE GELEN BÜYÜK SERVET TRANS
YERLİ ARAMA MOTORU ´FİYASKOO´ ÇI
“GELİYOO” PAZARA GİRDİ
TÜM İNTERNET TRAFİĞİ POLİS TAKİB
SİBER TERÖRLE MÜCADELE
İNTERNETTE EN HIZLI ÜLKELER
İNTERNETE DÜŞMAN OLMAK
BTK 131 FİRMANIN YETKİSİNİ İPTA
TELEKOM SEKTÖRÜNÜN DURUMU ÇALIŞT
TURKCELL GENEL MÜDÜRÜ GSMA YÖNET
FETÖ´NİN BİLİŞİM CASUSLUĞU
TURKcell RUScell mi OLUYOR?
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!