SAP KALİTE ÖDÜLLERİ VERİLDİSAP KALİTE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Tarih: 2016-12-12

Bu yıl 21. kez gerçekleştirilen ve Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği olan  SAP  Forum  İstanbul  kapsamında düzenlenen ödül töreninde, geleceği hayal eden ve yılın en başarılı teknoloji projelerine imza atan firmalardan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu, "Dönüşüm" kategorisinde; Uğur Selüloz Kimya A.Ş, "Hız" kategorisinde; AGT Ağaç San. ve Tic. A.Ş. ise"İnovasyon" kategorisinde Altın Ödüllerin sahibi oldu.

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP'nin "Reimagine Business for the Digital Economy" temasıyla, 27 Ekim'de, İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirdiği  SAP Forum  İstanbul'da  gelenekselleşen SAP Kalite Ödülleri de sahiplerini buldu. Her sene, yılın en başarılı kurumsal teknoloji uygulamalarına dikkat çekmek amacıyla verilen SAP Türkiye Kalite Ödülleri, bu yıl da "Hız", "İnovasyon" ve "Dönüşüm" olmak üzere 3 ayrı kategoride yılın en başarılı projelerine verildi. Altın kategoride ödül kazanan firmalar SAPEMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölge yarışmasına katılmaya da hak kazandı.

Türkiye'de 15 yıldır hiç durmadan hayal kuran SAP Türkiye, hayalleri ödüllendirdi!

Dijitalleşmeyle birlikte değişen iş dünyası için yenilikçi çözüm ve fikirlerin paylaşıldığı  SAP  Forum  İstanbul  kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde, "Hız" kategorisinde Altın Ödül,  SAP'nin iş ortağı MBIS ile gerçekleştirdiği SAP uygulamalarıyla Uğur Selüloz Kimya A.Ş'nin oldu. Ödülü, Uğur Selüloz Kimya A.Ş adına Genel Müdür Ali KaplanSAP TürkiyeDanışmanlık ve İş Geliştirme Yöneticisi Murat Benlidayı'nın elinden aldı. Yılın İnovasyonu kategorisinde ise Altın Ödül AGT Ağaç San. ve Tic. A.Ş.'nin oldu. Yine MBIS işbirliği ile gerçekleştirilen projenin ödülünü AGT Ağaç San. ve Tic. A.Ş. CEO'su Mehmet Söylemez, SAP Türkiye Dijital İş Hizmetleri Direktörü Hakkı Bosnalı'dan aldı. SAP Yılın Dönüşümkategorisinde Altın Ödül ise Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu'na verildi. Acron işbirliği ile hayata geçirilen projenin ödülünü Eczacıbaşı CIO'su Hilmi KoçakSAP Türkiye Proje Yönetim Ofisi Yöneticisi Bahar Kulbul'ün elinden teslim aldı.

Hız, İnovasyon ve Dönüşüm kategorilerinde 2. ve 3. olan şirketlere verilen Gümüş ve Bronz ödüller ise şöyle;

Hız kategorisinde Gümüş Ödül SAP'nin iş ortağı Detaysoft ile gerçekleştirdiği  SAP  uygulamalarıyla  Erdemir Grubu'na; Bronz Ödül, Accenture işbirliği ile gerçekleştirilen proje ile Türk Telekomünikasyon A.Ş.'ye verildi. İnovasyon kategorisinde Gümüş Ödül BimSA,  SAP   Türkiye  işbirliği ile gerçekleştirilen proje için BRİSA A.Ş' ye; Bronz Ödül ise yine BRİSA A.Ş'nin oldu. Dönüşüm kategorisinde Gümüş Ödül'e Fiz Bilişim ile gerçekleştirilen proje ile Abdi İbrahim İlaç San. Tic. A.Ş layık görüldü. Dönüşüm kategorisinde Bronz ödülü ise BTC Türkiye ile gerçekleştirilen proje ile Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş'ye takdim edildi.

Dijital ekonomiye yön veren liderler, gelecek hayallerini paylaştı

Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği SAP Forum İstanbul, iş dünyasının farklı sektörlerinden 5 bine yakın profesyonelin katılımıyla 21. kez gerçekleştirildi. 27 Ekim'de İstanbul Kongre Merkezi'nde  düzenlenen etkinlikte, dijital ekonominin bugünü ve yarını masaya yatırıldı. "Reimagine Business for the Digital Economy" temasıyla gerçekleştirilen Forum'da, SAP'nin sunduğu yenilikçi çözümler, canlı demo gösterimler ile de katılımcılarla paylaşıldı. Forum kapsamında  SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen İnovasyon Paneli, global teknoloji liderlerinden İntel TürkiyeGenel Müdürü Burak AydınIBM Türk Genel Müdürü Defne Kozan ve Microsoft TürkiyeGenel Müdürü Murat Kansu'yu buluşturdu. Panelin açılış konuşmasını yapan ve dönüşümün ekonomiyi ve şirketleri nasıl etkileyeceğine dair öngörülerini paylaşan SAPTürkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin "Hem kurumsal hem de bireysel hayatlarımızda yepyeni bir dönemi yaşıyoruz. Bu yeni dönemde bizleri ileriye taşıyacak en önemli faktör her gün yaptığımız işleri yeniden hayal etmek olacak. Eşi benzeri olmayan şeyleri hayal etmek zor, ancak bunu yapmazsak yarına geç kalacağımızı bilmeliyiz" dedi.

Bu Haber 668 defa okunmuştur.
BORÇ ŞAMPİYONU TELEKOM KÂR ETMİ
TELEKOM KRİZİ MECLİSE TAŞINDI
CEP FATURASINI AZALTMADA 7 ADIM
PTTMESSENGER %100 YABANCI
TELEKOM´U ÇİNLİLER ALIYOR
´YERLİ WHATSAPP´ PTT
BELEDİYE BAŞKANINA ÖZEL PUL
PTT´DEN ´ESNAF KART´A AVANTAJ İM
BÖYLE POSTACILAR DA VAR!
PTT 2000 KİŞİ ALACAK! SON GÜN
BAZ İSTASYONU KURULUMU KOLAYLAŞT
METİN ATALAR´IN ANNESİ VEFAT ETT
TÜRK TELEKOM DEVLETE Mİ DÖNÜYOR?
TÜRK TELEKOM BORÇLARINI YAPILAND
PTT’DE SKANDAL HARCAMALAR
PTT TAŞERON İŞÇİLERİ İŞTEN Mİ ÇI
BTK CEO’LARI ÖĞRENCİLERLE BULUŞT
TÜRK TELEKOM’DAN ŞAŞIRTAN KİRALI
3 BANKA TELEKOM´U YAKIN İZLEMEYE
O.MUZAFFER AYVALI YAZDI:CASUS Gİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!