Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
PTT´DEN ATILIM HAMLELERİPTT´DEN ATILIM HAMLELERİ

Tarih: 2017-06-09

PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, yaptığı açıklamada, PTT'nin dünya markası olma yolunda önemli hamleler yaptığını söyledi.

Gelecek yıllarda gerçekleşecek projeleri şimdiden uygulamaya başladıklarını belirten Bozgeyik, "10-15 yıl önceye göre çok büyük değişim yaşayan anonim şirketimiz, bir dünya markası hamlesini, projesini süratle gerçekleştirmek için hızlı adımlar atmaktadır. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılında inşallah bugün 40 bin olan çalışanımızı 100 bin olarak perçinlemek istiyoruz. Bu bizim stratejik planımız." diye konuştu.

PTT AŞ'de istihdam çalışmalarının sürdüğünü aktaran Bozgeyik, şunları kaydetti:

"Bu yıl içerisinde sadece istihdam anlamında 2 bin 500 kişi alan PTT AŞ, 2 bin 500 kişi daha almak için planlamalarını yaptı. Yıl sonuna kadar da bunu gerçekleştirecek.Tabii bu arada dünyaya açılma projelerini de gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Dünya Posta Birliği Başkanlığı vesilesiyle son altı 6 ay içerisinde 16 ülke ile ikili e-ticaret konusunda anlaşmalar yaptık. Özellikle posta ve bankacılık alanında, kargo ve lojistik alanında, e-ticaret ve sigortacılık alnında önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarla ülkemiz insanına daha fazla hizmet götürmek, ülkemiz insanının huzur ve refahını daha ileriye taşımak amacıyla bunları yapıyoruz. Bu arada da istihdam üretiyoruz, ekonomi büyütüyoruz ve özel sektörümüzle birlikte dünyaya açılma planlarını, projelerini gerçekleştiriyoruz. İnşallah hep beraber ileriki günlerde daha iyi noktalarda olacağımızı görmekteyiz."

Bozgeyik, PTT AŞ'nin bugün itibarıyla dünya posta sektörünün liderliğini yürüttüğünü vurguladı.

Dünyada posta alanında lider konumda yer aldığını belirttiği PTT'nin aynı zamanda sektöre yön verdiğini dile getiren Bozgeyik, "Sektöre yön vermeyi yaparken de yerli mühendislerimizle örnek çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmaları da önümüzdeki günlerde kamuoyuyla inşallah paylaşacağız. Şu anda Ar-Ge ve teknoloji alanında yaptığımız önemli çalışmalar var. Bunları hazır olduğu oranda halkımızla, işletmelerimizle, kamu kurumlarımızla paylaşıp, ülkemizin teknolojik ilerlemesine de bu anlamda katkıda bulunacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Bu Haber 411 defa okunmuştur.
SAKLIKENT KANYONU.
BANKALARIN FAİZ KARTELİNE CEZA
A.KADİR KEKLİK VEFAT ETTİ
EMRİN OLUR MUHTEREM SENDİKACI
MAVİ BALİNA OYNAYAN İBRAHİM İNTİ
TEBLİGATLAR DAHA ÇABUK ULAŞACAK
İKİNCİ EL ARAÇTA PTT DESTEĞİ
ATAM KOF KAFALAR ANLAYAMAZ SENİ
ONLARIN BORÇ FAİZLERİ SİLİNECEK
TÜRKİYE’NİN 1/4´ü ONLİNE A
PTT´DE ŞEF SINAVI İPTAL EDİLDİ
YAANİ İNDİRİLME REKORU KIRIYOR
ATATÜRK OLDUĞU İÇİN
LEYLA SERPİL’İN “ŞŞŞŞT!” ROMANI
SERDAR KUZULOĞLU GÖZALTINDA
BİR TUŞLA YAŞLILARA ÖZEL DESTEKL
WHATSHAPP İÇİN BİR İPUCU
CUMHURİYETİMİZİN 94. YILI KUTLU
YERLİ ARAMA MOTORU: YAANİ
TURKCELL VE TOBB´DAN KADIN
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!