Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ARAÇ SİGORTASI YAPTIRIRKEN DİKKATARAÇ SİGORTASI YAPTIRIRKEN DİKKAT

Tarih: 2017-07-01

Araç sahibi olup trafikte faal olarak bulunan herkes, zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ile yükümlüdür. Bu sigortanın ücretini belirlerken, her sigorta şirketi kendi fiyat politikaları doğrultusunda farklı farklı fiyat teklifi sunarlar. Fakat sigorta şirketleri tarafından verilen teklifler genellikle yüksek fiyatlara sahip olduğu için genellikle araç sahipleri en ekonomik sigorta hangisidir sorusuyla bir arayış içerisinde giriyor.

Zorunlu trafik sigortası fiyatları için, getirilen düzenleme ile illere, ilçelere, araçlara, araçların kullanım şekillerine ve sürücülerin geçmişteki hasarlarının kayıtlarına göre değişiklik göstermek ile beraber net bir fiyat vermek, en ekonomik sigorta budur demek mümkün değildir. Fakat yapılan araştırmalar neticesinde bu konuda en uygun sigorta teklifi veren iki firma karşımıza çıkmaktadır.

Ziraat Bankası Zorunlu Trafik Sigortası 

Ziraat bankası zorunlu trafik sigortası, her türlü trafik kazalarında meydana gelebilecek ve 3’ncü şahıslara verilecek olan maddi hasar ya da tedavi masraflarına yönelik zararları karşılayan en uygun şartlarda yapılan sigortalardan biridir.

Ziraat bankası, devlete bağlı olan bir banka olması sebebi ile, vermiş olduğu sigortacılık hizmetlerinde yasaları uygulamayan bir sisteme sahiptir. Bu nedenle de zorunlu trafik sigortasına getirilen tavan fiyat uygulamasına uyarak en uygun araç sigortasını Ziraat Bankası sağlamaktadır.

PTT Zorunlu Trafik Sigortası 

PTT’nin hizmet vermiş olduğu alanlardan bir diğeri de sigortacılıktır. Bütün sigorta işlemlerinizi halledebileceğiniz PTT, araç sigortasında en uygun teklifi veren bir diğer firmadır. PTT’de Ziraat Bankası gibi devletin zorunlu trafik sigortasında gerçekleştirmiş olduğu indirim ve düzenlemeleri uygulayarak, araç sahiplerine en uygun sigorta teklifinde bulunmaktadır.

Bu nedenle aracınız için sigorta yaptıracağınız zaman Ziraat Bankası ve PTT’den teklif almadan sigortanızı yaptırmamanız önerilir.  

Kaynak; Kredi Haberleri Sitesi

Bu Haber 257 defa okunmuştur.
PTT´DEN TARİHİ MASA AÇIKLAMASI
VODAFONE VAKFI DÜŞ ORTAKLARI ARI
PTT PERSONELİ HAKLARINDA İYİLEŞT
İNTERNETİ ÇALINAN OKUL ÇARESİZ
PTT ve KABLONET´E SORULAR
KOBİLERİN KURTARICISI: VERİ MERK
PTT MEMURLUĞUNDAN FETÖ KAYMAKAML
33 TELEKOM ÇALIŞANINA GÖZALTI
PTT İHALELERİNDE SORULAR
PTT´DEN MUHTEŞEM HIZ
İSLAM AHLAKI ve SANAL ALEM
WHATS-APP ÜCRETLİ Mİ OLUYOR
MOBİL BAYRAMLAŞMA
5 G´DE TÜRKİYE İMZASI DA OLACAK
ALLAH´IM SANA YAKARIYORUZ
ZAFER BAYRAMINDA UTANMAK
KAMU KURUMLARINDAKİ ETİK İHLALLE
ÖDÜLLER ÖDÜL MÜ?
PTT´NİN AÇIKLAMASI
PTT´DE YOLSUZLUKLAR ZİNCİR
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!