Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ARAÇ SİGORTASI YAPTIRIRKEN DİKKATARAÇ SİGORTASI YAPTIRIRKEN DİKKAT

Tarih: 2017-07-01

Araç sahibi olup trafikte faal olarak bulunan herkes, zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ile yükümlüdür. Bu sigortanın ücretini belirlerken, her sigorta şirketi kendi fiyat politikaları doğrultusunda farklı farklı fiyat teklifi sunarlar. Fakat sigorta şirketleri tarafından verilen teklifler genellikle yüksek fiyatlara sahip olduğu için genellikle araç sahipleri en ekonomik sigorta hangisidir sorusuyla bir arayış içerisinde giriyor.

Zorunlu trafik sigortası fiyatları için, getirilen düzenleme ile illere, ilçelere, araçlara, araçların kullanım şekillerine ve sürücülerin geçmişteki hasarlarının kayıtlarına göre değişiklik göstermek ile beraber net bir fiyat vermek, en ekonomik sigorta budur demek mümkün değildir. Fakat yapılan araştırmalar neticesinde bu konuda en uygun sigorta teklifi veren iki firma karşımıza çıkmaktadır.

Ziraat Bankası Zorunlu Trafik Sigortası 

Ziraat bankası zorunlu trafik sigortası, her türlü trafik kazalarında meydana gelebilecek ve 3’ncü şahıslara verilecek olan maddi hasar ya da tedavi masraflarına yönelik zararları karşılayan en uygun şartlarda yapılan sigortalardan biridir.

Ziraat bankası, devlete bağlı olan bir banka olması sebebi ile, vermiş olduğu sigortacılık hizmetlerinde yasaları uygulamayan bir sisteme sahiptir. Bu nedenle de zorunlu trafik sigortasına getirilen tavan fiyat uygulamasına uyarak en uygun araç sigortasını Ziraat Bankası sağlamaktadır.

PTT Zorunlu Trafik Sigortası 

PTT’nin hizmet vermiş olduğu alanlardan bir diğeri de sigortacılıktır. Bütün sigorta işlemlerinizi halledebileceğiniz PTT, araç sigortasında en uygun teklifi veren bir diğer firmadır. PTT’de Ziraat Bankası gibi devletin zorunlu trafik sigortasında gerçekleştirmiş olduğu indirim ve düzenlemeleri uygulayarak, araç sahiplerine en uygun sigorta teklifinde bulunmaktadır.

Bu nedenle aracınız için sigorta yaptıracağınız zaman Ziraat Bankası ve PTT’den teklif almadan sigortanızı yaptırmamanız önerilir.  

Kaynak; Kredi Haberleri Sitesi

Bu Haber 296 defa okunmuştur.
SAKLIKENT KANYONU.
BANKALARIN FAİZ KARTELİNE CEZA
A.KADİR KEKLİK VEFAT ETTİ
EMRİN OLUR MUHTEREM SENDİKACI
MAVİ BALİNA OYNAYAN İBRAHİM İNTİ
TEBLİGATLAR DAHA ÇABUK ULAŞACAK
İKİNCİ EL ARAÇTA PTT DESTEĞİ
ATAM KOF KAFALAR ANLAYAMAZ SENİ
ONLARIN BORÇ FAİZLERİ SİLİNECEK
TÜRKİYE’NİN 1/4´ü ONLİNE A
PTT´DE ŞEF SINAVI İPTAL EDİLDİ
YAANİ İNDİRİLME REKORU KIRIYOR
ATATÜRK OLDUĞU İÇİN
LEYLA SERPİL’İN “ŞŞŞŞT!” ROMANI
SERDAR KUZULOĞLU GÖZALTINDA
BİR TUŞLA YAŞLILARA ÖZEL DESTEKL
WHATSHAPP İÇİN BİR İPUCU
CUMHURİYETİMİZİN 94. YILI KUTLU
YERLİ ARAMA MOTORU: YAANİ
TURKCELL VE TOBB´DAN KADIN
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!