DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
DERNEĞİMİZ EMEKLİLER İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDUDERNEĞİMİZ EMEKLİLER İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDU

Tarih: 2017-07-05

Telekomcular Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Zafer Tekbudak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülbahar Göksu ve Atanur Yılmaz, Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı’ndan yararlanamayan üyelerimiz ile ilgili olarak görüş ve önerilerde bulunmak üzere 5 Temmuz 2017 tarihinde saat 10:00’da Türk Telekom Tesis Yönetimi Direktörü Sayın Ünal Sade’yi ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Üyemiz Gülbahar Göksu, yıllarca görev yaptığı Türk Telekom Kampüsünün havasını yıllar sonra tekrar soluyunca gözyaşlarına hakim olamadı.

Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede geçmişe yönelik bazı hatalar dile getirilerek özeleştiri de yapıldı. Bunun yanı sıra, geçmişte yapılan güzelliklerin değerlendirilmesinde zaman zaman duygusal anlar da yaşandı.

Kurum kültürü ile yetişmiş eski bir Telekomcu olan Sayın Ünal Sade’nin emekli olanlara ve başka kuruma giden arkadaşlarımıza bizim gözümüzle bakıyor olması ise oldukça mutluluk vericiydi.

Sayın Sade’nin emekli olan ya da başka kurumlara giden arkadaşlarımızın çocuklarına burs verebilmek için bir takım girişimlerde bulunması ve bu düşüncede olması bizleri daha da yüreklendirdi.

Türk Telekom A.Ş.’den emekli olan ya da başka kurumlara geçiş yapan, ancak Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı üyesi olmayan arkadaşlarımızın özel hastanelerde ödeyecekleri muayene ücretlerinde gerekli olan indirimin sağlanabilmesi için bir takım adımlar atılması gerektiği hususundaki görüşümüz ise büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Oldukça verimli geçen görüşme sonucunda emekli olan veya başka Kurumlarda halen görev yapan arkadaşlarımızın Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı’ndan yararlandırılmalarının umudu içerisindeyiz.

Bir fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize…

 

                                     TELEKOMCULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Bu Haber 1485 defa okunmuştur.
MESUT ARSLAN 24 YIL ÖNCE BUGÜN Ş
CAN ÇALIŞKAN TRAFİK KAZASI GEÇİR
MUSA KINU 24 YIL ÖNCE ŞEHİT OLMU
ŞEHADETLERİNİN YILDÖNÜMÜNDE ANIY
KAYSERİ´DEN İKİ VEFAT HABE
HAYATİ KURTULUŞ VEFAT ETTİ
NAİL OKAY´IN ANNESİ VEFAT
BİR HOŞ SEDA BIRAKMAK
FATMA GÜVEN ÖZGÖR VEFAT ETTİ
TELEKOMCULARA SETUR İLE ‘AVANTA
DERNEĞİMİZ EMEKLİLER İÇİN GİRİŞİ
FÜSUN KARAKAŞ VEFAT ETTİ
BAYRAMDA ARAMIZDAN AYRILANLAR
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
TUNCEL TUFAN´IN BABASI VEF
MEHMET ÖZDEMİR VEFAT ETTİ
HÜSEYİN DEBRELİ VEFAT ETTİ
ÖMER ÜSTÜNER´İN OĞLU EVLENİYOR
FİKRET YAVUZ VEFAT ETTİ
FİLİZ PASLI´NIN ANNESİ VEFAT ETT
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!