7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
DERNEĞİMİZ EMEKLİLER İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDUDERNEĞİMİZ EMEKLİLER İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDU

Tarih: 2017-07-05

Telekomcular Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Zafer Tekbudak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülbahar Göksu ve Atanur Yılmaz, Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı’ndan yararlanamayan üyelerimiz ile ilgili olarak görüş ve önerilerde bulunmak üzere 5 Temmuz 2017 tarihinde saat 10:00’da Türk Telekom Tesis Yönetimi Direktörü Sayın Ünal Sade’yi ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Üyemiz Gülbahar Göksu, yıllarca görev yaptığı Türk Telekom Kampüsünün havasını yıllar sonra tekrar soluyunca gözyaşlarına hakim olamadı.

Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede geçmişe yönelik bazı hatalar dile getirilerek özeleştiri de yapıldı. Bunun yanı sıra, geçmişte yapılan güzelliklerin değerlendirilmesinde zaman zaman duygusal anlar da yaşandı.

Kurum kültürü ile yetişmiş eski bir Telekomcu olan Sayın Ünal Sade’nin emekli olanlara ve başka kuruma giden arkadaşlarımıza bizim gözümüzle bakıyor olması ise oldukça mutluluk vericiydi.

Sayın Sade’nin emekli olan ya da başka kurumlara giden arkadaşlarımızın çocuklarına burs verebilmek için bir takım girişimlerde bulunması ve bu düşüncede olması bizleri daha da yüreklendirdi.

Türk Telekom A.Ş.’den emekli olan ya da başka kurumlara geçiş yapan, ancak Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı üyesi olmayan arkadaşlarımızın özel hastanelerde ödeyecekleri muayene ücretlerinde gerekli olan indirimin sağlanabilmesi için bir takım adımlar atılması gerektiği hususundaki görüşümüz ise büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Oldukça verimli geçen görüşme sonucunda emekli olan veya başka Kurumlarda halen görev yapan arkadaşlarımızın Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı’ndan yararlandırılmalarının umudu içerisindeyiz.

Bir fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize…

 

                                     TELEKOMCULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Bu Haber 1812 defa okunmuştur.
ALİ ATMACA´NIN BABASI VEFAT ETTİ
ÜMMET EREN VEFAT ETTİ
ZUHAL ÇELİK´İN ANNESİ VEFA
RAMADAN İLÇİKTAY AMELİYAT OLDU
ŞAKİR TALU VEFAT ETTİ
TARIK KORAY VEFAT ETTİ
ÖMER BAŞKURT VEFAT ETTİ
ATANUR YILMAZ YAZDI: GEÇMİŞE ÖZL
MEHMET DİNLER VEFAT ETTİ
ALP ARSLAN’IN BABASI VEFAT ETTİ
ZAFER AYKIRI’NIN BABASI VEFAT ET
SABAHAT ÖZGÜR´ÜN ANNESİ VEFAT ET
SEMA YASAK’IN KIZI TRAFİK KAZASI
İMODSANCILARDAN BİRLİK VE VEFA
ŞEHİT YILMAZ ERZ’İ RAHMETLE ANIY
MUSTAFA AKGÜL´Ü KAYBETTİK
BEKİR ÖZTOPRAK AMELİYAT OLDU
HATİCE G.ŞAHMAN 2018 EDEBİYAT TA
İRFAN ÇAKIR VEFAT ETTİ
RECAİ SAYAR´IN ANNESİ VEFAT ETTİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!