Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
DERNEĞİMİZ EMEKLİLER İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDUDERNEĞİMİZ EMEKLİLER İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDU

Tarih: 2017-07-05

Telekomcular Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Zafer Tekbudak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülbahar Göksu ve Atanur Yılmaz, Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı’ndan yararlanamayan üyelerimiz ile ilgili olarak görüş ve önerilerde bulunmak üzere 5 Temmuz 2017 tarihinde saat 10:00’da Türk Telekom Tesis Yönetimi Direktörü Sayın Ünal Sade’yi ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Üyemiz Gülbahar Göksu, yıllarca görev yaptığı Türk Telekom Kampüsünün havasını yıllar sonra tekrar soluyunca gözyaşlarına hakim olamadı.

Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede geçmişe yönelik bazı hatalar dile getirilerek özeleştiri de yapıldı. Bunun yanı sıra, geçmişte yapılan güzelliklerin değerlendirilmesinde zaman zaman duygusal anlar da yaşandı.

Kurum kültürü ile yetişmiş eski bir Telekomcu olan Sayın Ünal Sade’nin emekli olanlara ve başka kuruma giden arkadaşlarımıza bizim gözümüzle bakıyor olması ise oldukça mutluluk vericiydi.

Sayın Sade’nin emekli olan ya da başka kurumlara giden arkadaşlarımızın çocuklarına burs verebilmek için bir takım girişimlerde bulunması ve bu düşüncede olması bizleri daha da yüreklendirdi.

Türk Telekom A.Ş.’den emekli olan ya da başka kurumlara geçiş yapan, ancak Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı üyesi olmayan arkadaşlarımızın özel hastanelerde ödeyecekleri muayene ücretlerinde gerekli olan indirimin sağlanabilmesi için bir takım adımlar atılması gerektiği hususundaki görüşümüz ise büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Oldukça verimli geçen görüşme sonucunda emekli olan veya başka Kurumlarda halen görev yapan arkadaşlarımızın Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı’ndan yararlandırılmalarının umudu içerisindeyiz.

Bir fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize…

 

                                     TELEKOMCULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Bu Haber 1740 defa okunmuştur.
MEHMET KAYA VEFAT ETTİ
MUSTAFA SOYLAR ANNESİNİ KAYBETTİ
ORHAN GÖKSUDELİK VEFAT ETTİ
BERİL´İ KAYBETTİK
HASAN TAŞAN VEFAT ETTİ
LEYLA DAĞKILIÇ´IN ANNESİ VEFAT E
ÖDÜL TÖRENİMİZ MEDYADA
SEZAİ YAZICI’DAN MUHTEŞEM 4 ESER
CENGİZ KÖSEOĞLU VEFAT ETTİ
MAKALE YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YA
SEVGİLERİ MANŞETTE KALDI
FİKRET HASIRİPİ´NE TEŞEKKÜ
NURİ YILMAZ VEFAT ETTİ
MEHMET SAĞLAM´IN OĞLU EVL
ÜÇ VEFAT HABERİ
DÖRT VEFAT HABERİ
MUSTAFA DÜNDAR VEFAT ETTİ
RABİL TURAN’IN ŞEHADETİNİN 24. Y
ÜÇ VEFAT HABERİ
RAGİBE KAL DEFNEDİLDİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!