Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOM ŞİRKET İÇİNDEN YAZAR SEÇECEK TÜRK TELEKOM ŞİRKET İÇİNDEN YAZAR SEÇECEK

Tarih: 2017-08-01

Çalışanlarının uzmanlık alanlarını destekleyerek motivasyonlarını artırmak isteyen Türk Telekom, şirket içinde seçilen yazarların kitaplarını iki aylık periyotlarla Türkiye’nin 81 ilindeki çalışanlarıyla buluşturacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, Akademi ve İç İletişim Direktörlüğü çatısı altında, "İçimizdeki Yazarları Keşfediyoruz" projesini hayata geçirdi. Çalışanlarının yeteneklerini keşfetmek ve desteklemek amacıyla başlatılan proje ile Türk Telekom, şirket içerisindeki yetenekli yazarların bilgi birikimi ve deneyimlerini çalışanları ile buluşturmak üzere kitaplaştırmayı hedefliyor. Türk Telekom Kitap İnceleme Komisyonu tarafından seçilen çalışmalar, iki aylık periyotlarla basılarak Türk Telekom çalışanlarına sunulacak.

Proje kapsamında yayımlanan ilk kitap, Türk Telekom İşe Alım Grup Müdürü Mehmet Erkan Aydın’ın Oğuz Erdoğan ile birlikte kaleme aldığı “İŞ’te Mülakat” oldu.

Türk Telekom çalışanları arasında yazma ve okuma alışkanlığını geliştirmek ve teşvik etmek amacıyla da yürütülen "İçimizdeki Yazarları Keşfediyoruz" projesi ile ilgili açıklamada bulunan Türk Telekom Akademi ve İç İletişim Direktörü Mehmet Aldanmaz şunları söyledi: “Türk Telekom Akademi çatısı altında başlattığımız “İçimizdeki Yazarları Keşfediyoruz” projemizle çalışma arkadaşlarımızın iş dışı yaşamlarında da başarılı olabilmelerine ve hayallerini gerçekleştirebilmelerine destek oluyoruz. Bu projeyle birlikte hem yazarlarımızın birikimlerini çalışanlarımıza ulaştırmak, hem de okuma kültürünü canlandırarak yeni bir kültür hamlesi başlatmak; sadece teknolojide değil, kültür ve sanat alanlarında da ülkemize değer katmak istiyoruz. Türk Telekom olarak, insan kaynağına yaptığımız yatırımla, Türk Telekomluların sürekli gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: http://www.iststarmag.com/haberdetay.php?yazi=turk-telekom-icindeki-yazarlari-kesfediy

Bu Haber 637 defa okunmuştur.
GÜLLÜ İPEK AMELİYAT OLDU
SAADET KAR’IN OĞLU EVLENDİ
TELEKOM İLE SENDİKA ANLAŞTI
PTT PERSONEL ALACAK BAŞVURULAR
60 BİN BİLİŞİMCİ İSTİHDAM EDİLEC
TÜRK TELEKOM ŞİRKET İÇİNDEN YAZA
ABDULLAH TANER KILYUMAK VEFAT ET
VEDAT KAYA VEFAT ETTİ
VAHDETTİN BADEMCİ’NİN BABASI VEF
MAKALE YARIŞMASI İÇİN SON 4 GÜN
FERİDUN HANCIOĞLU
SEFA YILDIZ´IN BABASI VEFAT ETTİ
SELMA TOKSÖZ VEFAT ETTİ
AHMET ORAL’IN ANNESİ VEFAT ETTİ
ÖZELMAS’LARIN ACI GÜNÜ
TURGAY KÖKTEN´İN BABASI VEFAT ET
SEÇGÜL BİLİCİ´NİN OĞLU VEFAT ETT
BERRİN FİDAN´IN ANNESİ VEF
SADIK MERCAN´IN BABASI VEF
M.OSMAN EFE´ NİN BABASI VE
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!