Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
14 AY SONRA DÖNEN POSTA14 AY SONRA DÖNEN POSTA

Tarih: 2015-04-04

Bostanlıspor Gençlik Spor Kulübü tarafından Karşıyaka PTT’sinden, 28.01.2014 tarihinde Türkiye Basketbol Federasyonu’na gönderilmek üzere PTT Kargo’ya verilen evrak, tam 14 ay sonra, 28.03.2015 tarihinde Bostanlıspor Kulübü’ne “kısa bir özür notu”yla iade edildi.

Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy'un bu konudaki açıklaması şöyle:
"Kulübümüz tarafından TBF'nin bir olayla ilgili olarak istediği savunma yazısını yazarak, en güvenilir diye bildiğimiz kargo şirketine  verdik. TBF'ye de bilgi verdik.  Aradan 14 ay geçtikten sonra kulübümüze bir kargo bırakıldı. Bir tarafında iade, diğer tarafında da bir kağıda not yazılıydı: 

Not şöyleydi:

“Bostanlıspor Kulübü
28/01/2014 tarih KP00352363747  barkot nolu gönderinizin postaya verildikten sonra postanın sevki sırasında THY Atatürk Havalimanı yetkililerince Kurumumuza teslimi sağlanmamış ve posta torbasının akıbeti belirsiz kalmıştır. Yetkililerce yapılan araştırmalar sonucunda uzun bir aradan sonra gönderiniz bulunarak kurumumuza teslim edilmiştir. THY’den kaynaklı yaşanılan bu aksaklıktan dolayı bahse konu gönderinizi tarafınıza zamanında ulaştırmadığımızdan dolayı kurumumuz adına özür diler, bu ve benzeri aksaklıkların tekerrür etmemesi için gerekli hassasiyetin gösterileceğini bildirir, saygılar sunarız”


Altına da; TC PTT Genel Müdürlüğü Avrupa Yakası PTT Başmüdürlüğü kaşesi vurulmuş…"

Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy şöyle devam etti:
"Yukarıdaki özür notundan da anlaşılacağı gibi devletin iki kurumunun hatası sonucu önce kaybolan, sonra bulunan kargo tam 14 ay sonra ( 1 yıl, 2 ay) yollanan adrese (Türkiye Basketbol Federasyonu) değil de,  yollayan adrese (Bostanlıspor Kulübü) iade ediliyor.
Bu evrak nedir biliyor musunuz?  Basketbol Federasyonuna yollanan savunma yazısı… Şube yönetimiyle "tüm evrakları yolladık, neden ceza verdiler" diye düşünüyoruz? Meğer bizim “en güvenilir, devlet garantili” diye  yolladığımız savunmamız uçakta kaybolmuş…" 
Sade bir özürle geçiştirilen konuyu lütfen THY ve PTT Genel Müdürlükleri ve özellikle de Ulaştırma Bakanlığı el atsın!..
Kaybolan ve 14 ay sonra zarfın üzerine düşülen notla özür dilenen olayı, şakaya gelir tarafı da yok. Bu evrak TBF'ye ulaşmadığı için amatör bir kulüp olan Bostanlıspor ceza aldı. Peki zamanında evrak ulaştırmayan ve bunu kaybeden sonra da aylar sonrası bulan ve kısa bir özür notuyla kapıya bırakan kurumların hiç mi suçu yok?
Bunlara cezayı bakalım kim verecek, merak ediyoruz…"

 

 

Bu Haber 957 defa okunmuştur.
SUPERONLİNE FİBER 3 MİLYON KONUT
TBV: WIKIPEDİA YASAĞI ZARAR VERİ
MURAT MURATOĞLU´NUN MUHTEŞEM YAZ
SAKLIKENT KANYONU.
BANKALARIN FAİZ KARTELİNE CEZA
A.KADİR KEKLİK VEFAT ETTİ
EMRİN OLUR MUHTEREM SENDİKACI
MAVİ BALİNA OYNAYAN İBRAHİM İNTİ
TEBLİGATLAR DAHA ÇABUK ULAŞACAK
İKİNCİ EL ARAÇTA PTT DESTEĞİ
ATAM KOF KAFALAR ANLAYAMAZ SENİ
ONLARIN BORÇ FAİZLERİ SİLİNECEK
TÜRKİYE’NİN 1/4´ü ONLİNE A
PTT´DE ŞEF SINAVI İPTAL EDİLDİ
YAANİ İNDİRİLME REKORU KIRIYOR
ATATÜRK OLDUĞU İÇİN
LEYLA SERPİL’İN “ŞŞŞŞT!” ROMANI
SERDAR KUZULOĞLU GÖZALTINDA
BİR TUŞLA YAŞLILARA ÖZEL DESTEKL
WHATSHAPP İÇİN BİR İPUCU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!