Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/umitseno/telekomculardernegi.org.tr/ayarlar.php on line 7

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/umitseno/telekomculardernegi.org.tr/ayarlar.php on line 24

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/umitseno/telekomculardernegi.org.tr/haberdetayi.php on line 24

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/umitseno/telekomculardernegi.org.tr/haberdetayi.php on line 27
ZAFER TEKBUDAK EGO GENEL MÜDÜR YARD. OLDU. | Telekomcular Derneği
 
 
ZAFER TEKBUDAK EGO GENEL MÜDÜR YARD. OLDU.ZAFER TEKBUDAK EGO GENEL MÜDÜR YARD. OLDU.

Tarih: 2020-08-11

Derneğimiz Genel Başkanı Sayın Zafer TEKBUDAK  Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğüne  Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

2009 yılından beri Derneğimiz  Başkanlığını yürüten, bilgi birikimi, tecrübesi ve mütevazi duruşuyla ön planda olan Başkanımız Sayın Zafer TEKBUDAK'ı Telekomcular Derneği olarak tebrik eder,  yeni görevinde başarılar dileriz. 

 

 

 

Zafer TEKBUDAK Kimdir;

30 Ağustos 1960 yılında Van'da doğdu.

İlk,Orta ve Lise tahsilini Ankara'da yaptı.1977/79 Ankara Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümü, 1979/1984 yıllarında da Gazi Üni. Müh. Mim. Fak, Elektrik Mühendisliği bölümünde okudu.
 
1985 yılında PTT Genel Müdürlüğü, Ankara Telefon Başmüdürlüğünde Mühendis olarak göreve başladı.
 
Sırasıyla;
 
Şebeke Tesis Grup Başmühendisliği ve Transmisyon Grup Başmühendisliğinde mühendis,Yenişehir Telekom Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı ve 1992 yılında da Yenişehir Telekom Müdürü oldu. 1999 yılına kadar bu görevde bulunan Tekbudak, 1999 yılında Türk Telekom Genel Müdürlüğü Pazarlama Dairesi Başkan Yardımcısı, 2000 yılında ise Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi oldu. 2000 yılında yeni kurulan ve 4. GSM Operatörü olan Aycell Yönetim Kurulu Üyesi oldu.
 
1995 yılında Vanspor Yönetim Kurulu Üyesi olan Tekbudak 2000/2002 yılları arasında 2 dönem Türk Telekom Spor Kulübü Başkanı oldu. 2001 yılında Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Bisiklet Federasyonu Disiplin Kurulu üyesi oldu.
 
2005 yılında Türk Telekom'un Özelleştirilmesi üzerine bu kurumdan ayrılarak Türk Patent ve Marka Kurumu'nda Araştırmacı olarak başladı.
 
2005 yılında Gazi Yükseliş Vakfı Başkan Yardımcısı, 2007 yılında ise aynı vakfın başkanı oldu. 2009 yılında Telekomcular Derneği Genel Başkanı seçilen Tekbudak, 2012-2014-2016 ve 2018 yıllarında yapılan Genel Kurullarda 5.nci kez seçilerek Dernek Başkanlığı görevini devam ettirmektedir.
 
Türk Patent ve Marka Kurumu'ndan 2020 yılında emekliye ayrıldıktan bir müddet sonra 11.08.2020 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdür Yardımcılığına getirilmiştir.
 
Tekbudak, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Bu Haber 8866 defa okunmuştur.
GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE´
ERDOĞAN GÜMÜŞ CUMALIKIZIK ´
e-SIM İLE YÜKSEK GÜVENLİK
TÜRK TELEKOM´DAN eSİM A
BATUHAN YILMAZ´IN BABASI VEFAT
BUGÜN 10 KASIM
HALKA ARZDAN BUGÜNE EN YÜKSEK
BEŞİR´LERİN ANNESİ VEFAT ET
TÜRK TELEKOM SARAN GRUP İŞBİ
ABDULLAH TEKBUDAK´IN ANNESİ VE
TURPEX
ZAFER TEKBUDAK´I TEBRİK ZİYAR
ARAŞTIRMACILARLA İLGİLİ KANU
ZAFER TEKBUDAK EGO GENEL MÜDÜR
PTT HİKAYE ŞİİR KOMPOZİSYON
SİBER GÜVENLİK KAMPI
SOKAĞA ÇIKMA YAŞAĞI BAŞLADI
KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN.
19 MAYIS KUTLU OLSUN.
5G CORONA´YI TETİKLEYİCİ UNS
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!